| Radandam a întrebat:

Prietena mea are aproape 18 ani si a facut-o cu 3 baieti pana acum, ea spune ca a facut protejat, doar prima data cand a dezvirginat-o a facut o fara si doar cu 2 dintre ei spune ca le-a facut sex oral, cu toti astia 3 iubiti ai iei a avut o relatie scurta si ea zice ca a facut de 6 ori maxim cu toti 3. Adica de 2 ori cu fiecare, daca imi face mie sex oral si ii fac si eu sex oral, pot lua vreo boală de la ea? Adica deja s-a intamplat sa ii fac sex oral, si ea mie si imi e frica...

6 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Protejați-vă, iar dacă ai dubii nu face sex oral

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca prietena ta se pare ca este o ''fata buna'' care da cu ****-n populatie cum se spune in popor, rolling on the floor NU poate fi cu totul exclusa posibilitatea de a putea sa-ti transmita o ''frumusete'' de BTS. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Ca sa fii sigur ca nu iei nicio boala, foloseste prezervativul.

| Andreeush a răspuns:

Are aproape 18 ani și deja a avut 3 parteneri iar acum e la al 4-lea nu?
Clar, ce prietenă ți-ai găsit.
Mai bine protejează-te, astfel eviți să ai probleme.

Răspuns utilizator avertizat
| BuBBlesykeSs a răspuns:

Cumpara multe baloane si treci la treaba laughing)