| Mkeynes a întrebat:

Prietena mea are18 ani
Si a inceput viata sexuala de curand cu mine
Dupa sex se simte foarte obosita sau cv de genu zice ea "bolnava "oare e prea mult pentru ea?

16 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sexul te epuizeaza pe moment, daca il practici pentru ore in sir, dar ma indoiesc ca la voi dureaza mai mult de 10 minute partida, fiind amandoi incepatori.
In acest caz, oboseala ei vine din alta parte, probabil ore de noapte nedormite, mancare nesanatoasa samd.

| Mkeynes explică (pentru Violleta2022):

A durat mai mult de 10 minute problema este ca
Am vazut ca din vaginul ei curgea ceva ca si sperma
Am facut protejat am verificat prez si era intact...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mkeynes):

Este foarte normal ce curge din vaginul ei, este o secretie care apare in momentul excitarii, lubrefiind vaginul. Totule ste perfect normal si sanatos.
Iar faptul ca a-ti avut doar sex protejat, a trebuii sa va dea un sentiment de liniste si satisfactie, ca nu poate ramane isnarcinata.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil ca ea dupa sex sa devina apatica, afectata psihic sau chiar sa fie obosita fizic, in cazul in care sunt mai multe reprize si astfel partida de sex se prelungeste mult prea mult. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Ai suprasolicitat-o in timpul actului sexual.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Poate o soliciti prea tare. Las-o mai incet.

| Mkeynes explică:

Ok mersi la totii

| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.Acestea sunt chestii ce ţin de intimate şi de viaţă personală, dar ca să îţi răspund la întrebare, consider că aceste senzaţii de oboseală se pot datora şi faptului că este la început, dar şi faptului că depuneţi efort în mişcări şi mai poate fi o cauză-eliberarea hormonilor prolactini care provoacă somnolenţa, care sunt prezenţi şi la bărbaţi cât şi la femei în diferite procente.
O seară bună!

| eugeniu2020 a răspuns:

E satula de tine probabil, pune-ti intrebarea!

| Mkeynes explică (pentru eugeniu2020):

Nu cred ca este
Si cand dai un raspuns incearca sa nu fi nepoliticos

| eugeniu2020 a răspuns (pentru Mkeynes):

Sa nu fi? invata a scrie corect, asta in 1 rand.
in al 2-lea rand, daca fata e obosita si indeferenta dupa o partida de sex cu tine, e clar ca nu ii place si o plictisesti. doar ca n-ai experienta si esti incapatinat sa accepti adevarul!

| Mkeynes explică (pentru eugeniu2020):

Nu e indiferenta doar ca se simteepuizata

| eugeniu2020 a răspuns (pentru Mkeynes):

Asta tu asa crezi si iti pui in minte aceasta scuza, dar nu vezi adevarul, fiindca nu il accepti si nu iti place.
nu te place fata!

| Mkeynes explică (pentru eugeniu2020):

Ba da ce mortii taii te bagii in seama cu japca fmm

| Misteryy a răspuns:

Daca se simte vinovata sau alte lucruri din aceaasta poate fii un raspuns somatic al corpului, vorbeste cu ea si vezi daca s-a simtit obligata, ce parere are despre asta, asta evident daca nu are altceva, o raceala, o alta boala fizica, este doar o ipoteza.

| Ştefania1989 a răspuns:

Este foarte tare intrebarea ta? stai calm ca nu are nimic eventual e plictisita ori chiar o epuizezi tu?