| All4QuestionS a întrebat:

Prietena mea este virgină şi vrea sa mai rămână un timp aşa, dar totuşi vrea sa facem sex, aşa cã noi ne-am gândit la sexul anal, ce parere aveţi despre asta? Îi poate afecta virginitatea? Dar sanatatea in vreun fel? Şi dacă nu ar afecta in niciun fel sănătatea, aveţi sfaturi?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sexul anal nu provoaca pierderea virginitatii, insa practicat intens poate afecta sanatatea, prin aparitia incontinentei anale reprezentata prin pierderea involuntara de gaze, lichide sau materii fecale. Ati putea practica cu succes petting-ul care bine executat, poate sa ofere toate placerile si satisfactiile sexului intravaginal si cu toate acestea sa garanteze si virginitatea. Alegerea va apartine. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Sexul anal nu poate afecta virginitatea unei fete.

| vocea a răspuns:

Chiar te rog sa o faci foarte des, este foarte placut, abia astept sa va imbolnaviti si sa platiti pretul placerii Amenos.

| HEDONE a răspuns (pentru vocea):

Esti dus rau.

| dfsugiopdfiudygh a răspuns (pentru HEDONE):

Nu știu cum de i se aprobă răspunsurile de către cei de la TPU.

| DavidoffUser a răspuns:

Pai daca nu e la moda in 2017, virgina care face oral + anal, atunci cand?
Prietene tu dai inainte ca pe tine chiar te satisface, dar la ea nici nu vreau sa ma gandesc, saraca fata la ce pervesiuni o pui. Vezi sa luati lubrifiant si incearca cu degetul prima data, c-o doare rau si dupa nu-ti mai da curulet pana face 18.