| StefanXy a întrebat:

Prietena mea mi-a spus ca vrea sa facem sex, si eu vreau dar cand suntem in preludiu dupa cateva minute se opreste brusc si imi spune ca nu e pregatita sau ca nu pate.Mentionez ca e virgina.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

Las-o mai usor, esti sigur ca nu ai presat-o cumva? las-o sa vina totul natural, nu ii bate apropouri despre sex, respect-o ca e virgina, greu gasesti fete ca ea

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca mai face asa data viitoare ii dai sictir. Nu sta la cheremul ei ori vrea ori se duce in virginitatea ei.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Să ai MULTĂ răbdare cu ea...

Răspuns utilizator avertizat
| Vibrations a răspuns:

Ia-o încet și fii tandru cu ea. Când vezi că e relaxată și amețită de aburii iubirii, fură-i portofelul!

| StefanXy explică:

Pai faza e ca am fost tandru.Mi-a spus ca am excitato foarte tare.Mi-a spus acum ca sa ma opresc sa mai fac asta pentru un moment

| Sara2 a răspuns (pentru StefanXy):

Mersi de funda happy
pai cand mai deschide ea subiectu vorbiti serios sa afli ce isi doreste
numai bine

| Catalina2198 a răspuns:

Eu zic sa mai astepti! Fiecare la timpul lor.Ca intr-un munut poti strica totul! Parerea mea este mai asteapta pan ae pregatita!