| Rareș69696 a întrebat:

Prietena mea vrea sa o dezvirginez dar este cam sensibilă și nu știu cum să procedez sa nu pățească ceva sa nu ii placa. cum sa procedez nu vreau să plângă sau ceva gen.

19 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti un porc si un nesimtit ce este cu limbajul ăsta de maidan?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si sa pună si ceva gem pe penis sa dea gust si aromă

| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand va trebui sa dai dovada de multa tandrete si rabdare atat in timpul efectuarii preludiului dar mai ales pe intregul timp/parcurs al penetrarii. De asemenea dezvirginarea sa fie efectuata DOAR/NUMAI cu prezervativul montat pe penis deoarece acesta indeplineste un dublu rol si anume : 1. ) Va impiedica formarea unei posibile/probabile sarcini si 2.) Durerea care apare si se mentine pe intreaga durata a dezvirginarii se va reduce foarte mult, devenind probabil ''acceptabila'', fiindca durerea resimtita de prietena ta se va reduce la doar 1/3 sau chiar 1/4 fata de durerea care se produce atunci cand in vagin este introdus cu forta un penis care nu are prezervativul montat. Succes!

| Freya1 a răspuns:

Pai fi sigur ca nu o sa se bucure cand o sa simta durerea aia.
Foloseste lubrifiant si fi finut, intreab-o daca o doare, spune-i lucuri frumoase, excito, mangaio, oprestete daca iti cere...
Astea vin de la sine cand esti acolo cu ea

| LoveSleep a răspuns:

Ce drăguț laughing

| alina2k18 a răspuns:

Daca o ai mica laughing cred si eu ca o sa planga laughing

| DonGiani a răspuns (pentru alina2k18):

Alina pentru tine contează mărimea?

| alina2k18 a răspuns (pentru DonGiani):

Categoricccccc DA!
20CM perfectwinking

| DonGiani a răspuns (pentru alina2k18):

Cred ca te iubesc laughing)

| alina2k18 a răspuns (pentru DonGiani):

Adanc ma... iubesti?winking

| DonGiani a răspuns (pentru alina2k18):

Eeh na. happy

| Bogdann1107 a răspuns (pentru alina2k18):

laughing))))mare mirare de nu o fi asa laughing)

| HazelEyes77 a răspuns:

Fii tandru si atent cu ea cand faceti dragoste. Trateaza si situatia cu delicatete si durerea resimtita nu va fi asa mare.

| Jonas94 a răspuns:

Salut,
Preludiu, prezervative, lubrefiant, răbdare, astea sunt ingredientele necesare.
Baftăwinking

| DonGiani a răspuns:

Adu-o la mine

| veryhonest a răspuns:

Comunici cu ea.

Răspuns utilizator avertizat
| KosmosInFlame a răspuns:

Nu uita faptul ca fetele sunt mult mai excitate mintal decat fizic, ele nu sunt ca baietii, spune-i lucruri frumoase, tachineazo, SARUTAI GATUL, nu uita ca fetele adora sa fie mangaite la clit (regiunea deasupra vaginului

| Munteanu_Stefan_2000 a răspuns:

Bago