| boboc a întrebat:

Prietenei mele nu i-a venit ciclul de 3 zile si tot o doare burta. Am facut un test de sarcina si aparut o liniuta si un punct. Ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| beba a răspuns:

Inseamna ca trebuie repetat pana cand o sa ai o linie sau 2 linii clare.Eu sincer iti doresc o liniehee hee

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Citeste (macar) INSTRUCTIUNILE DE FOLOSIRE!

| ada a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa dai fuguta la farmacie si sa mai cumperi inca un test si sa il faca prietena ta cu mai multa atentie.

| Simon a răspuns:

Codul Morse - Poate incearca sa-ti spune ca e insarcinata, sau nu tongue. Bafta! Ai nevoie

| yasminna a răspuns:

Du-te la farmacie mai cumpara un test pe care prietena ta sa-l faca asa cum scrie in instructiuni.Deocamdata nu inseamna nimic.Ma rog sa aveti o linie sa nu posta-ti intrebarea cu AVORTUL CAND SE FACE? IL POT FACE MAI REPEDE? offfffffff doamne

| LittleZyzy a răspuns:

Trebuie sa mai faca un test... poate testul era defect.trebuie sa apara fie o liniuta, fie doua.si sa aiba grija sa-l foloseasca exact cum scrie pe instructiuni.

| emiliagrosu a răspuns:

Vezi ce spune prospectu'... oricum, din ce zici, nu cred ca e gravida.