| Thesamegirl a întrebat:

Prieteni, cunosc un baiat (este vorba despre el si in intrebarea precedenta), acesta nu este din localitatea in care eu locuiesc, este de la 300 de km distanta.sad Si, acesta a spus ca este posibilitatea ca de Paste sa vina aici, deoarece are un amic foarte bun care se pare ca locuieste in apropiere. Cert e, ca m`a intrebat daca vrei sa ma vad cu el in posibilitatea in care el va ajunge aici. Ce ar insemna asta? Eu tin la el mult, si vreau sa fiu eu insumi, insa nu stiu ce astepta el de la aceasta intalnire.
Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Carla_2656 a răspuns:

Hey.am avut si eu o situatie asemanatoare.uite.iesi cu el daca cumva vine si vei vedea ce si cum spune si face.eu zic sa nu faci nimic din ce nu crezi ca trebuie orice ar zice el.macar ai putea incerca poate totusi va fi bine. sincer si eu am trecut prin asta si nu am regretat si nu regret inca nimic din ce am facut. exact cum vrei asa sa faci. daca esti ingrijorata ca ti-ar face ceva rau.anunta pe cineva exact unde mergi si nu doar o persoana prietene, prieteni orice vrei tu sau du o prietena cu tine

1 răspuns:
| simona_3709 a răspuns:

E doar o simpla intalnire. Fi tu insuti si o sa fie bine big hug
Nu te mai gandi la tot felul de scenarii :*
Sper sa ai o intalnire minunata
numa` bine