| Elena1234456 a întrebat:

"Prietenie cu beneficii"-ai fi de acord cu o astfel de relatie? Ce intelegi tu prin "prietenie cu beneficii"?

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Oamenii astia chiar nu au vazut filmul ma.

SoL-hm, da, e o idee. Fara obligatii, fara implicare, doar sex, nu am nimic impotriva cu cei care practica.Finalizarea nu cred ca ramane ca initialul, vorba lui Apache.

7 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Buna, nu as fi de acord cu asa ceva, foerte urat,, nu as putea sta cu cineva pentru imi oferi ceea ce nu am sau i-mi lipseste nu m-as simti bine, "prietenie cu beneficii " inseamna a sta cu cineva profitand de pe urma sa, mintindul privind sentimentele fata de el si asa mai departe, stand cu el doar pentru ceea ce are nu pentru ceea ce este el ca persoana, suflet.

Apache
| Apache a răspuns:

Daca ar exista asa ceva ar fi perfect... dar nu se poate
Dupa mine e imposibil ca printr-o astfel de,, relatie,, sa nu dobandesti sentimente pentru persoana in cauza...

| irina41099 a răspuns:

Mda am intalnit asta in viata mea.NU accept asa ceva, imi esti prieten ori nu.Prin asta inteleg cineva care zice ca ti-e prieten doar pentru ca are nevoie de ceva

| Sultana_4823 a răspuns:

As fi de acord. de ce? nu exista atata implicare emotionala ca si in cazul unei relatii pe bune. mie mi-ar conveni o astfel de prietenie, pentru ca as face lucrul asta numai cu un prieten bun, pe care il cunosc si in care sa am incredere. nu exista implicare si responsabilitate, dar exista reguli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de el cât e de experimentat și cooperant.

| Ina93 a răspuns:

Adica..sa fi prieten cu el dar sa ii dai ceva ..adica sa are si benefici dupa tine
eu iti sfatuiesc sa nu accepti asa ceva

| analfabet5698 a răspuns:

Nu as fi de acord! De ce cineva sa beneficieze de orice din partea ta doar ca sa fiti prieteni/iubiti! E o mare prostie doar pentru oamenii distrusi mintal care ar face orice pentru niste servicii/obiecte/bani!