| Monimoni1996 a întrebat:

Prietenul meu imi zice ca am gaura larga si ca nu prea e cum ar fi normal, sa ii innebuneasca.
E primul cu care am facut, dar asa am fost de la inceput. Asa este corpul meu. Sau se poate face ceva / pozitii ca sa se simta altfel?

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Prietenul tau este de vina pentru ceea ce i se intampla. Are plua prea subtire si din acest motiv nici nu are cum sa apara frecarea suficient de intensa si el sa simta placere in timpul penetrarii. laughing

| Ofiintă a răspuns:

Prietenul tău este un idiot. Nu cred că este el în măsură să susțină ce este normal.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Un mosneag da divort de baba. La judecatorie este intrebat:
- De ce vrei sa divortezi mosule?
- E rece in pi.da, raspunde mosu.
- Nu-i adevarat domn' judecator, sare baba, ca el este scurt in pu.a si n-ajunge la caldura.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Ofiintă):

Fiecare are normalitatea lui. Dupa buget (marimea pu.lii) coane Fanica.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Discutie intre un negru si un tigan.
- Mai negrule, cum de copiii tai ies asa negri si ai mei nu?
- Mai tigane, cat o ai de groasa?
Tiganu i-o arata. O scoate si negru si ii arata una groasa.
- Vezi tigane, a ta e prea subtire si intra lumina pe langa ea cand faci copiii, iar la mine nu intra.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai da l in plua noastră pe prietenul tau.

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i ca are el cucul foarte mic, de aceea nu ajunge unde trebuie si nu poate sa te satisfaca.
Si da-i naibii un sut in cur, ca-i porc, daca atat este capabil sa scoata din el, doar jigniri si obsesii.
Ira u nu-i mai cauta scuze, ca oricum nu vei fii niciodata apreciata de unul care s-a plictisit deja de tine si nu stie cum sa te aruncem inventand motive patetice, "ca esti larga".

| romeo78 a răspuns:

Foarte interesant modul prietenului tău de a vrea să scape de tine!
"Gaura largă", interesant! L-ai întrebat de curiozitate și dacă nu știe să îi arăți pe Google anatomia sexului unei femei și să citească că "gaura", e doar gaură, e formată din mușchi și nu are cum să fie "largă", căci mușchii când sunt relaxați închid gaura.
Apropo, pe aici, s-au pus întrebări la faptul că unele fete au "gaura" prea rigidă și nu pot face sex. Așa că, mai bine caută alt prieten care știe să te aprecieze și, mai ales, să te respecte.
Oricum nu te mai gândi la tâmpenia spusă de el referitor la "gaura ta", căci nu ai nimic defect la ea, el este defect la minte!

| Sofer a răspuns:

Poate ii se pare ca ești larga sau el o are mai subțire.

| xilef123 a răspuns:

El cat de groasa o are?

| Eireann a răspuns:

De ce esti cu un baiat care spune chestii din astea? Dar asta e treaba ta, in fine. Exista exercitiile Kegel, incordarea si relaxarea sucesiva a muschilor pe care ii folosesti si cand controlezi fluxul de urina. Sunt destul de eficiente si sunt recomandate femeilor de orice varsta dar mai ales dupa nasterea vaginala. Pozitii sexuale ar fi doggy style cu diferenta ca tu sa tii piciarele apropiate, mai sunt si altele, cauta pe net.