| Mihaela2022 a întrebat:

Prietenul meu m-a înșelat și am decis sa ne despărțim.
Acum sufăr enorm.
Care e cea mai bună metodă de a uita de fostul partener?
E normal să fiu supărată tot timpul? nu pot să dorm nici noaptea

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iti faci alt iubit si il uiti in cateva zile si gata si asa femeile nu iubesc cu adevarat mai mult e drama, teatru

| alina2k18 a răspuns:

Gasesti altul mai bun cu care iti faci viata si uiti de fostul;)
''Am zis o data pe luna sa ducem o viata buna''
:))
https://www.youtube.com/watch?v=N-akvHtWau8

| Violleta2022 a răspuns:

Supararea trece daca te vei gandii la partea pozitiva a acestui lucru: ca ai scapat de un curvar, care si-a batut joc de tine.
Cat priveste uitatul, va trece si el, cand vei inceta sa mai faci o obsesia din ceva ce nu merita sa suferi.
Iesi afara, intalneste-ti prietenele, viziteaza-ti rudele, ocupa-ti mintea si mainile cu o curatenie generala in casa, spalanad si frecand podele, perdele, covoarele, geamurile, haine, scoate vasele de bucatarie si fa curat prindulapuri, orice te tine ocupata cu zilele si lunile, sunt binevenite!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu recomand sub nici o forma sa-ti faci alt iubit acum, ca nu vei simtii nimic pentru el, dar cu siguranta vei face tot timpul comparatie intre el si "fostul" si te vei razbuna fara sa realizezi.
Niciodata cand iesi dintr-o relatie, nu sarii intr-o alta relatie.
Fetele nu sunt ca baietii, pentru care sexul conteaza cel mai mult, avand o femeie noua in pat, uita de cea veche instantaneu.
Intai vindeca-ti ranile si apoi fa-ti alt iubit!

| Adry05 a răspuns:

Te afectează nasol o astfel de situație... încearcă să ignori gândurile referitoare la asta și să-ți ocupi timpul în permanență cu altceva. ar fi bine dacă ai ieși cu prieteni apropiați undeva să fiți doar voi, ți-ar fi un cadru mai confortabil. noaptea eventual încearcă să adormi la clipuri de pe Youtube sau ceva

| mgtow a răspuns:

Cauta belengher nou, si aia au km rulati dar nu mai multi decat km vostrii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum să treci peste o despărțire:-> https://www.youtube.com/watch?v=1oiwLiZy_lA

| mdc98 a răspuns:

Cum sa suferi daca te-a inselat.
Practic, ce regreti? laughing Trebuia sa il ierti? laughing