| Cristina788 a întrebat:

Prietenul meu m-a părăsit,a spus ca nu mai simte nimic pentru mine.
S-a impăcat cu prima lui prietenă, care l- a înșelat în trecut.

L-a făcut să sufere și tot la ea s-a întors.
Nu pot sa il uit. Pe Facebook nu este niciun băiat care să imi placă.

Mă gândesc doar la el, si in acelasi timp sufăr
Cum aș putea sa il uit? Ce pot să fac?

Răspuns Câştigător
| răspundtot a răspuns:

E simplu! Ai fost amanta cu care el s-a răzbunat pe ea că l-a înșelat. Acum că amândoi au făcut acest act ei sunt chit iar tu ai rămas oarecum în pielea goală. Nu-l uita dar nu te mai du după el. Exact când nu cauți vei întâlni acel fraier special pentru tine

10 răspunsuri:
| Ely1234567 a răspuns:

El doar s-a folosit de tine pentru a se răzbuna pe ea. Nu merita sa suferi pentru asa un om cu timpul îl vei uita știu ca va fi greu happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îl inlocuiești imediat cu altul. Așa se poate uita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asta se întâmplă din cauză că oamenii nu știu să aprecieze ce au.
El e prost pentru că merge la fosta lui, in speranța că o să-l accepte și ea o sa se schimbe, dar nu vede că tu ești singura care îl iubești, cum nici tu nu vezi și nu-ți plac tipii care te iubesc pe tine.

| Adry05 a răspuns:

E normal să suferi, o perioadă cam numa asta o să simți, cu timpul o să începi tpt mai mult să te detașezi. încearcă să vorbești cu alți tipi, atenția masculină în perioada asta o să-ți dea impresia că nu s-a sfârșit totu la el și mai ai șanse, nu zic să ieși sau ceva, doar să vorbești, să te ții ocupată. o perioadă ai nevoie să te vindeci. evită cât poți gândurile referitoare la el și fă-i chestii să te țină ocupată

| Nemessys a răspuns:

,,Pe Facebook nu este niciun baiat care sa imi placa"

Cine zice sa te limitezi doar la Facebook? Ai intreaga lume la dispozitie. Viata reala.

| CWRO a răspuns:

Putem fi prieteni. happy cum esti pe insta?

| Freya1 a răspuns:

Poti sa il uiti si sa nu mai suferi doar gandindute ca ti-a dat cu sutul in fund atat de simplu.Ce alt motiv mai întemeiat decat "nu te mai iubesc" vrei ca sa nu il mai doaresti?

| Donsavas a răspuns:

Te gândesti la el pentru ca te a părăsit el, nu tu l ai părăsit. Asa si el s-a întors la fosta pentru că ea l a părăsit pe el si nu invers. Nu te mai vrea tocmai pentru că doar tu îl vrei iar pe aia o dorește fiindcă are pretendenti.

| aladin83 a răspuns:

Si eu sunt singur! Am fost în situația ta. Mergem inaînte

| BilaRomânească a răspuns:

Sunt disponibil