| pisicutza_6698 a întrebat:

Prietenul meu mi-a introdus un deget in vagin. nu foarte adanc, nu am sangerat. dar m-a durut putin. mai sunt virgina?

Răspuns Câştigător
| A12NDRA a răspuns:

Teoretic da mai esti.Multi cred ca daca ti se rupe himenul numai esti virgina dar nu este asa,doar dupa primul contact sexual normal, nu altfel de contact, nu mai esti virgina.Deci stai linistita.

9 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

laughing)
pai...lasal sa continue, km asta inseamna preludiu, o parte din preludiu! poate stie si mai multe! Doar daca iti place!

| Lummy a răspuns:

Poate ca el vrea sa te" pregateasac" pentru momentul "decisiv". se spune ca iti pierzi virginitatea la primul contact sexulal nu asa...si daca nu ti-a curs sange.nu tuturor fetelor le curge sange prima data, depinde de organismul fiecareia.:*

| Jack a răspuns:

Termintatziiiii dracu cu intrebarile astea :-ox-(((((((, baga dracului degetu in vagin si vezi daca mai ai himen sau nu x-( asa ti de greu? vezi daca ti s-a rupt himenu sau nu laughingdoamne maaa rolling eyesnu te duce atata capu? culmea sunteti rolling eyes

| Alycaaaa a răspuns:

Fizic da dar mintal nu.

| angelina_2665 a răspuns:

Nu stiu, am aceeasi problema(((((

| cryng a răspuns:

E normal sa te doara, si da daca nu ai sangerat inca esti :-)

| love27butterflys a răspuns:

Deci, sa-ti explic: de ce nu si-a bagat p... in vagin? asa ar fi fost mai usorlove struck am vazut nenumarate intrebari din astea. daca vrei sa fii virina trebuia sa te gandesti inainte, acum suporti consecintele.

| Ananas2 a răspuns:

Paai. da, mai esti.

| Cristi_1063 a răspuns:

Nu mai esti virginahappy pentru ca a bagat degetul in vaginul tau
funda please