| Cristina788 a întrebat:

Prietenul meu s-a întors din Italia și s-a schimbat complet, se comportă urât, nu îl mai recunosc.
Până să meargă în Italia era bun, relația noastră mergea perfect.
Acolo în Italia s-a împrietenit cu niște băieți, oare l-au prostit? Ce s-a întâmplat cu prietenul meu? Mai pot salva relația dacă se poartă urât?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Poate și-a găsit pe altcineva acolo și de asta se comportă astfel cu tine.
Ar trebui să vorbești cu el despre asta iar dacă comportamentul lui continuă atunci lasă-l.

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil s-a plictisit și dezobișnuit de tine fiind plecat atâta timp

| Wr3nch a răspuns:

Ce sa se intampla, o fi fost cu baietii sa se distreze si acum nu ii mai place viata in relatie si spera sa te desparti tu de el primalaughing

| Sofer a răspuns:

Nu mai ai ce sa salvezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate acest nou anturaj de prieteni l-au influențat să se schimbe așa, dintr-o dată. Poate i-au băgat în cap că trebuie să se distreze cu fetele și să nu stea legat într-o relație.

| Paul754880338 a răspuns:

Cristina! Ca raspuns la intrebarea ta as avea o intrebare. Tu esti perfecta din punct de vedere fizic psihic si moral si doar el este vinovat de schimbare?! Sau?!

| Anonima163333 a răspuns:

Acum ai prieten? acum 5 zile te plangeai ca nu te baga niciun baiat in seama.

| cristimihailov a răspuns (pentru Anonima163333):

Nu reusesc sa ma prind daca e Cristina sau Cristinel.

| Anonima163333 a răspuns (pentru cristimihailov):

Nici eu.; 0

| Clytia a răspuns:

Tu ar trebui să știi cel mai bine. Poartă o discuție deschisă cu el, întreabă-l ce l-a determinat să se comporte așa, mai ales cu tine.

| adeluna a răspuns:

Ce/ unde/ in ce conditii a muncit? Multe din experientele de munca in strainatate pot fi traumatice. Ne permitem sa ne aratam cea mai vulnerabila si ranita fateta doar fata de persoanele cele mai apropiate care ne-ar accepta si „at our worst". E posibil sa nu aiba legatura cu tine si relatia voastra. Spune-i ca remarci o schimbare si nu stii cum sa o interpretezi. Roaga-l sa iti povesteasca prin ce a trecut, pentru ca simti ca ceva l-a marcat si sa te ajute sa intelegi, pentru ca in lipsa de alta explicatie tu presupui ca faci tu ceva gresit

| AmeliaD a răspuns:

După ceea ce spui, relația voastră nu prea merge foarte bine. Nu o puteți ține așa. Încercă să vorbești cu el si să i spui sa si schimbe comportamentul sau sa te piardă pe tine. Vezi ce va alege