| anonim_4396 a întrebat:

Prima oara (ca baiat) ejaculezi in prezervativ sau il scoti si ejaculezi pe corpul ei?
Cum recomandati prima oara, sex oral cu prezervativ sau fara si il pui doar la penetrare?
Si inca o intrebare, exista riscuri daca ii faci unei fete oral sa iei boli (sau daca iti face ea tie si nu ai prez. pus)?

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Ejaculezi unde iti cade tie mai bine.
Riscuri exista doar daca o iei de pe centura, altfel poate doar o candidoza.

| ItIsAlright a răspuns:

1. In prezervativ. Poate o deranjeaza sau nu vrea sa ejaculezi pe ea. Nu e ca in filmele porno ca tipele sa fie super incantate mereu de chestia asta.
2. Vezi si tu cum vrea ea. Daca vezi tu ca nu prea dă sa iti faca fara prezervativ, ii sugerezi ( daca vrei ) sa iti faca un oral, daca nu, pune prezervativul. Conteaza mai mult de ea, insa daca e virgina probabil sa prefere cu prezervativ. Nu e atat de relevant insa de obicei se face fara prezervativ oralul.
3. Cred ca da, dar nu chestii grave.