| mastadont a întrebat:

Prin ce întâmplări amuzante cu tentă sexuală ați trecut sau cunoașteți? Având în vedere că aici suntem toți anonimi puteți povesti cu lux de amănunte!

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand ma tarat prima iubita din șanț afara si m-a dus acasă, prima noapte de iubire cu gaina lui vasile, iubirea mea cea mai mare avea gura mare asa ca i am rupt-o, prima noapte de inchisoare cu săpunul in fundulet si cu frica in san de violare, prima intalnire cu una anisia in gradina zoo eu eram in cusca ea deasupra mea sa ma ia acasa.

| Iunicu a răspuns:

O sa povestesc pe scurt despre o întâmplare care la momentul respectiv a fost tare jenantă.
Eram acasă singur cu prietena mea, părinții mei la muncă iar fratele la școală. Nu știam că mama făcuse schimb de tură cu o colegă și de fapt lipsea pentru că era la piață. Am inceput giugiuleala în bucătărie când iubita de atunci mi-a tras pantalonii până la glezne și a început un sex oral grozav. Stăteam la curte iar una dintre ușile bucătăriei dădea direct afară.
Pe ușa aia a intrat mama cu sacosele încărcate de bunătăți in timp ce eu îmi mângâiam pe creștet iubita. A fost grozav de jenant. Zile întregi eu și mama ne-am evitat jenați de situație.
Iată, sunt aproape douăzeci de ani de atunci și cred că este cea mai stânjenitoare și amuzantă întâmplare prin care am trecut.

| mastadont explică (pentru Iunicu):

Hahah, destul de amuzant. Ceva asemănător am pățit și eu, doar că în cazul meu tipa era peste mine și intrase mama ei. După aceea am plecat imediat de la ea însă m-a sunat mama ei să vin înapoi că pentru ea nu e o mare problemă ce a văzut.

| SociopatuI a răspuns (pentru Iunicu):

Wow. Asta da experienta. Iubita ta ce reactie a avut, cum s-a comportat dupa aceasta intamplare stiind ca e viitoarea soacra?

| SociopatuI a răspuns (pentru mastadont):

Si te-ai intors pentru finalizare sau de rusine ti-ai vazut de drum?

| Iunicu a răspuns (pentru SociopatuI):

Vezi tu, adulții nu gândesc la fel ca și adolescenții.
Dacă mama fetei l-a sunat ca să îl liniștească nu înseamnă că îl invita la o partidă.
Bănuiesc că știa despre fica ei că nu este virgină iar tânărul surprins ar fi evitat să mai se întâlnească cu domnișoara, de rușine. Mama îl plăcea pe băiat că partener al fiicei și a vrut să repare cumva întâmplarea.
Tu te-ai fi întors imediat?
Eu as fi așteptat câteva zile și pe urmă tot as fi dat sfios ochii cu mama fetei.

| mastadont explică (pentru SociopatuI):

Logic că m-am întors, ba am luat și vreo două sticle de vin de pe drum. Mama fetei era o tipă foarte deschisă și vorbea orice cu ea, lucru pe care nu îl știam până atunci.

| SociopatuI a răspuns (pentru mastadont):

La doua sticle de vin cu siguranta ati facut-o in trei. laughing laughing

| mastadont explică (pentru SociopatuI):

Nici chiar așa. Dar am dormit la ele și am continuat ce începusem cu fiicăsa. Tu ce întâmplări amuzante ai trăit sau cunoști?

| SociopatuI a răspuns (pentru mastadont):

Niciuna varule...sunt virgin din cap pana-n picioare.

| mastadont explică (pentru SociopatuI):

Asta e. Prima dată e mai greu, doar după ce ai vreo două sau trei la activ îți dai seama cât de ușor se lasă unele și înveți să le recunoști dintr-o privire pe alea care chiar sunt dornice de ceva acțiune.

| RAY a răspuns (pentru SociopatuI):

Cum a fost prima masturbation?

| SociopatuI a răspuns (pentru RAY):

Seaca. Nu stiam ce fac si a fost fara finalizare. Mi-au zis unii sa frec dragonul si asta am facut.

| RAY a răspuns (pentru SociopatuI):

Nu ai simtit nevoia la pubertate, mie nu mi-a spus nimeni, era rusinos pe vremea mea