| Lesgou a întrebat:

Prin injaculare elimini sperma sau nu?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Violeta a scris inejaculare, altă desteaptălaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Ce este aia "inejaculare"?

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Inventeaza limba romana. Termenul de ejaculare spune tot. Dar a lipsit la lectie.

| Violleta2022 a răspuns (pentru darrio2007):

Are 15 anisori si nu stie deloc nici ce-i aia ejaculare si nici injaculare.
Propun sa-l asteptam sa vina, sa ne clarifice ce vrea.

"în 1 Noiembrie 2021 | Lesgou a întrebat:
Daca când ai fost mic ai avut astm bronșic și acum fumezi (15 ani) mă poate afecta?"

| mihai69 a răspuns:

Da, dar cum s-a spus deja, sperma ajunge în vezica urinară. O elimini când faci primul pipi.

| doctorandus a răspuns:

Injaculare=sperma intră în vezica urinară.

| Goete a răspuns (pentru doctorandus):

Si cum puii mei se face, da tot prin **** iese

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da.

| Lizuca1234 a răspuns:

Se numește ejaculare și da, se elimina sperma.

| Mar1cika a răspuns:

Da

| CatalinMihai1989 a răspuns:

Cand ejaculezi ( simti o senzatie ciudata si nu o mai poti opri) o anumita cantitate de spermatozoizi este eliminata.
Mare grija : cand ejaculezi nu inseamna ca poti baga permisul inapoi in vagin, pentru ca ejacularea totala nu este gata.
O ejaculare totala este dupa ce cureti canalul cu urina ( dupa ce dai drumul te urinezi si in majoritatea cazurilor canalul este curatat).