| GigelGigel112 a întrebat:

Pritena mea este virgina si este racita la ovare! Credeti ca se poate dezvirgina?

Răspuns Câştigător
| GigelGigel112 explică:

Chiar şi dacă nu ai avea îndoieli în privinţa căsătoriei cu ea, consideră că pentru liniştea şi echilibrul vieţii şi a familiei tale de "mâine", este nevoie să respectaţi ordinea lucrurilor şi să aştepţi momentul căsătoriei!

Altceva este mai grav...
Sexualitatea înainte de alcătuirea familiei este un adevarat bumerang ce se intoarce impotriva voastra.
Este vital să nu se atenteze la drepturile şi,, liniştea" Familiei de mai târziu, a ei şi a ta! Distracţia este un viciu dificil de controlat? Dar costul ei nu este nici mai mult nici mai puţin decât... liniştea unor familii! şi sacrificiile uriaşe care se vor raporta la ele...

11 răspunsuri:
| DeathReaper a răspuns:

Da se poate dar nu o face.
1. Nu i-ai spus varsta deci daca are sub 16 ani nu o face daca vrei sa nu umbli prin spitate toooata viata si sa aiba cancel de col uterin.
2. O sa o doara mai rau decat daca ar fi sanatoata.

| jungle3000 a răspuns:

Daca incerci sa o penetrezi adanc, da atunci se poate dezvirgina. daca stranuta nu. daca isi bag chiar ea un scarpimici, da. asa ca atentie mare la tasu...winking _J.

| neutrino a răspuns:

Singura, e mai greu si neplacut. Cu putin ajutor, poate din partea ta, problema poate fi lesne rezolvata.

Răspuns utilizator avertizat
| wolder a răspuns:

A racit la ovare. nu are treaba cu himenul.
ia-o logic laughing

| Medema a răspuns (pentru wolder):

laughing)Doamne,de unde or pica astia ma?laughing)Asta e a 3 a intrebare de genu lasta pe ziua de azi!laughing

| mona a răspuns:

De la raceala nu se dezvirgineaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca poti sa bagi tancul la lupta cat timp e racita!?! sau cum? ca aici s-a inteles altceva, sau fiecare a inteles ce a vrut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti labutzele de pe ea si las-o sa se trateze. Nici daca nu e virgina nu sari pe o fata racita 'colosha...

| lolium a răspuns:

rolling on the floor tu te refereai daca puteti sa faceti dragoste chiar daca e racita, nu laughing
s-a inteles altceva
mai asteapta gigele laughing ai asteptat atat si nu mai poti sa rabzi putin?

| GigelGigel112 explică:

Este Racita la Ovare! Pot sa o dezvirginez eu? Are 16 ani!