| anonim_4396 a întrebat:

Probabil o intrebare cam taboo.
Dar sunt curiostonguerostata care este responsabila de placere, in special gay o simt, pentru ce a fost creat acel organism?
Care simte placere mai mare femeile in vagin sau barbatii la prostata?

4 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Prostate are ca scop producerea unuia dintre lichidele din compozitia spermei si de a impinge sperma in timpul ejacularii. Singurul organ care se spune ca e responsabil doar de placere sexuala e clitorisul si pe acesta nu il au decat femeile.

| anonim_4396 explică (pentru Eireann):

Dar de ce sunt multe articole in care incurajeaza masturbarea barbatilor la prostata, spun ca produce placere, etc. cred ca sti la ce ma refer

| Eireann a răspuns (pentru anonim_4396):

Si masturbatea obisnuita nu ofera placere? Unora le place sa fie stimulata prostate, altora nu. Nu e o reteta universal valabila. Daca vrei sa incerci esti liber sa o faci.

| RKBlue a răspuns:

"in special gay o simt"
Nu, in special ei o fac.
Orice barbat(sanatos dpdv medical) ar trebui sa simta cu aproximativ aceeasi intensitate.
Persoanele gay nu au anatomia diferita ca sa simta ceva mai puternic sau mai slab.