| anonim_4396 a întrebat:

Problema zilei big grin
Aseara vorbeam cu un baiat pe care il plac si el ma place, si am luat vorba despre sanii femeilor... mi-a trimis el o poza unde sunt mai multe tipuri de sani, si el a facut haz mai mult pe sanii (lami si pere), ba am o problema ca el zice ca la mine sanii sunt frumosi, dar eu cam ii vad ca in imaginile alea doua in forma de lami si pere, cand stau aplecata si na zic, ca el a facut haz pe seama data dar cand va ajunge sa vada la mine ce va fi? Sa ne despartim din asa fleac, nu prea cred!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trimite-i si tu o poza cu penisuri si intreba-l cum este al lui, ca un degetel sau ca o banana, mai ales cand stau nu-i in erectie.
Sa vezi atunci cat de bien se va simtii si el, asa cum te-ai simtit si tu... discutand despre ceva atat de sensibil si jenant.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi culmea absurditatii ca forma sanilor sa reprezinte motivul principal de a rupe o relatie chiar si doar de simpla....prietenie. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dai seama ce problemã, problema e la tine ca vorbesti cu un pervers.