| adiuca a întrebat:

Pt baieti... preferati sa vedeti fetele gemand in timpul unei partide? sau daca ar mima. v-ar place sa mimeze sau mai bine nu mai geme decat sa stiti ca e mimat? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si ca sa fie pe silentios ii pun un microfon si eu imi pun castile laughing)))))

6 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Poi de ce sa mimeze? Din cate stiu eu in pantaloni nu am o periutza de dinti.
Cam cat de mare v-ar trebui ca sa simtiti si voi ceva? thinking

nony
| nony a răspuns:

Nu imi trebuie gemete ca sa imi dau seama ca o fata a avut orgasm.
Oricum tremura toata si are zambetul pana la urechiwinking.

| death a răspuns:

Apăi să geamă până se aruncă vecinii pe geam, dar fără a mima. Dacă nu simte nimic, să nu geamă. Dar dacă simte, să ştie tot cartieru' laughing Acum, nu e o regulă. Mie asta mi-ar plăcea să aud, dar fiecare se manifestă în felul său. Dacă ea nu geme, nu vreau să o facă pentru mine. Ideea e să ne simţim bine amândoi.

| adiuca explică:

Nu ma refer la marime dar sunt unele fete care nu au orgasm sau unele pozitii nu avantajeaza...

| valy07kdpv a răspuns:

Decat sa mimeze may byne nu se cupleaza
dar cred ca si preludyul are efect daca a facut cu mayestrye
si nu se va ajunge la a mima
eu unul nu sunt de acord
may byne nu may faci sex cu acea pers
muncesty degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inutza stii u, daca minti sa ma minti bine