| gege12321v a întrebat:

Pt băieți: va deranjează daca o fata nu poate să o sugă prea adânc? Și care va place mai mult, sa înghiți dau sa scuipe?
Pt fete: ați încercat să vă "depășiți limitele" și să puteți să luați mai adânc? Daca da, cum ați reușit? Și vă place sa înghițiți sau sa scuipați?

39 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi e indiferent de fel mie nu imi place sa dau limbi asa ca ea nu e nevoita sa primeasca crenvust german. Sa nu zic de marime ca se ineaca cand o vede laughing

| Sofer a răspuns:

Daca nu poate o iau de par si hai fata mea ia-o toata adanc. ineacate. laughing)

| LPCTSTR a răspuns:

You're a pretty curious boi, don't you think?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care limite? Nu știu ce-s alea.
Din instinct.
Sa înghit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa vina un Necunoscut la tine si sa-ti dea 2 dosuri de palme si o flemã intre ochi, sa te tina de nas in timp ce i-o sugi. Aleas limite.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-s limite.E doar un context neplăcut.Nu imposibil.
Prin necunoscut te referi la tine? Si cine mai exact sa fie uda? Tipa? thinking Asta ține de tine.

| RoCkKiD a răspuns (pentru anonim_4396):

TPU n-are buton public de like asa ca ma rezum la:

https://media.giphy.com/media/kigfYxdEa5s1ziA2h1/giphy.gif

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-mi mai pune intrebari stupide. Stii si tu ca nu ma refeream la mine. Da, si nu doar atât sa fiu in control total asupra placerii ei. Aia numesc "performanta", dar stii mai bine ca mine.

| Arrakis a răspuns (pentru anonim_4396):

Vai ce funny e intrebarea asta, de fapt raspunsurile. Imi place interactiunea intre tine si Morbid.
Limitele astea...inexistente oriunde.
Dar daca tot suntem aici si ca sa nu fiu chiar off-topic:
"What do a narcissist and a sperm have in common? Both have a 1 in 3 million chance of becoming a human being."
Ai putea incerca si in asta o performanta. Doar zic. E singura limita peste care n-ai vrea sa treci.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Arrakis):

Si mie începe sa-mi placa de tine.Sincer.Vezi,dacă as fi narcisista te-as antipatiza profund pentru ca ma ataci cu orice prilej.In schimb, mi se pare amuzant.Si dragut rolling on the floor Si penibil, dar la mine dragut si penibil sunt sinonime.
Nu sunt inexistente.Am si eu "limitele "mele, chiar si in materie de sex.Dar sunt limite pentru ca sunt eu prea slaba ca sa le depășesc.Nu pentru ca ar fi cu adevarat imposibile.Limitele sunt de cele mai multe ori imaginare.Cu alte cuvinte, dacă nu vorbim de o limita fizica, de genul unui perete, ea nu exista.Si oricum, nu exista pentru oricine.Asa ar fi ideal.Dar nu-s perfecta.Am limite, cum spuneam.In materie de sex, sunt legate de experiențe anterioare.In materie de moralitate, sunt legate doar de religie si frica asta a mea de iad si restul.Alte limite nu-mi trec momentan prin cap.
Sunt o fiinta umană.Nu ca ar fi ceva asa wow.Percepția ta despre umanitate e greșita in sine.Nu empatia ma face umană.Sau bunătatea.Narcisistii sunt umani, ca si tine sau mine.
O performanța in ce? In a fi o fiinta umană? Imi place sa cred ca excelez in asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai fi stupid atunci.
Cam mari pretenții pentru un virgin...

| Arrakis a răspuns (pentru anonim_4396):

happy
Si Endorinica se facea ca ma mai simpatizeaza ocazional.
E adevarat ca, voi, astia mai "speciali", n-aveti limite. Dar intr-un sens mult mai vast, in ceea ce priveste relationarea cu alte persoane. Nici vorba de limite fizice si ce ai mai indrugat tu. De aia unii chiar sunt buni la pat si isi propun sa atraga prin asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Arrakis):

Dar eu chiar te simpatizez sad
Nu cred ca diminutivele, fie ele si ironice, i se potrivesc lui.Mai degrabă tie.Tot nu înțeleg de ce îl aduci mereu in discuție.
Noi, ăștia mai speciali? Nu.Eu sunt specială.Nu folosi pluralul.
Am limite, chiar si in relaționarea cu ceilalți.Dar sunt mai flexibile.Si extrem de putine.Dar nu m-ar deranja sa le încalc uneori.

| Arrakis a răspuns (pentru anonim_4396):

Crezi ca eu stiu de ce de multe ori ma aducea el in discutie cu tine sau altii prin referirea de a fi cel mai mare frustrat de aici? Si apoi tot el abia astepta o reactie (e una dintre cele mai vanate chestii) ca apoi tot el sa te considere un stalker frustrat. Bine-nteles ca fix acelasi lucru il va zice in oglinda despre mine. Atat de hidoasa poate fi o astfel de creatura. Acum se face ca e data disparuta.

Iar tu te contrazici in permanenta prin vorbe si atitudine.
Uita-te la o intrebare la care spuneai ca ai deveni geloasa doar pe faptul ca respira cineva langa o persoana aflata in "posesia" ta. Si ca ai dezvolta instant o ura de moarte. WTF. Get out of here.

Deci lasa-ma pe mine cu simpatia. Simpatia ta specifica fata de cineva e cand iti aduce osanale, nu cand iti arata cat de rau ti-ai murdarit caracterul de-a lungul timpului.
Ti-am zis, chiar si endoguvidul ma simpatiza o perioada pana a vazut ca vad dincolo de aparentele pe care le impune el pe site, dar mai ales scopurile ascunse.
Nu ti-as crede asa-zisa ta simpatie orice ar fi. Esti printre persoanele de pe site in care as avea cea mai putina incredere.

Am folosit bine pluralul, aproape toti va considerati grandiosi, indiferent de modul in care aveti grija sa precizati asta.
"Dar nu m-ar deranja sa le încalc uneori." - happy Ce i-ai mai simpatiza tu pe astia cu very weak boundaries.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Arrakis):

Tu știi ce ai avut de împărțit cu el.N-are niciun rost să-mi spui mie, pentru că nu-mi pasa.Stii că am o părere diferita fata de el în comparație cu cea pe care o ai tu.
Nu credeam că e nevoie să-ți explic ce sunt hiperbolele.Sau metaforele.Da,sunt foarte geloasa, când am impresia că cineva atentează la ceva al meu(prin ceva înțeleg si o persoana).Si normal că încep s-o antipatizez pe persoană aia.
Simpatia mea e fata de persoane ca mine, care mă sfideaza uneori.Tu o faci mereu, dar nu într-un fel care să mă enerveze.Cum spuneam, e mai mult amuzant. Osanale? Nu.Am nevoie de ele, dar îi disprețuiesc pe cei care mi le oferă.
Caracterul meu nu a fost niciodată "curat".
Ce legătură are încrederea aici? Simpatia e cea mai joasa treapta.Si nu implica sentimente.Sau încredere.
Mă consider, dar am suficiente motive.
Îi invidiez happy

| Arrakis a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa te pretinzi grandios (trufas, maret, mandru, etc.) in fata altora denota insecurity.
E ok ca tu sa te simti in ce fel doresti de special, unui om destept oricum i-o demonstrezi, nu ii zici ca "duhuh ia uita-te la mine ce destept sunt". Asta e ceea ce faci tu. Le spui altora cum esti de superioara doar pentru ca asa zici tu. In realitate poate n-ai niciun motiv pertinent.

Ai dreptate si la partea cu sfidarea. Pentru ca reprezinta niste provocari, dar pe termen lung nu de sfidare ai nevoie, ci de acceptare (in loc de exceptare) pentru problemele tale de comportament.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Arrakis):

N-o să mă prezint umila in fata ta.Sau mediocra.Si ți-am spus ca mă consider așa doar pentru că tu ai insistat să-ți confirm asta.
Da, unui om deștept i-o demonstrez.Cum vrei să ți-o demonstrez prin cateva răspunsuri la o întrebare de tipul "vă place sa scuipați sau sa înghițiti?". Motivele mele sunt pertinente, dar expuse aici ar părea laude ieftine.Din partea mea, considera-ma tâmpită.
Sfidarea e atrăgătoare pe moment.Pe termen lung am nevoie de acceptare Si înțelegere.Nu obedienta. Sfidarea, in anumite limite, e plăcută. Doar că aici mă refer la persoane apropiate, cărora le permit eu s-o facă.
Probleme mele de comportament? Aici ai dreptate.Comportamentul meu si in special gândirea mea nu se pliază pe tiparele impuse de societate. Tinand cont că societatea e in mare parte compusa din oameni lipsiți de educație, inteligenta SI eleganță, nu vad de ce ar fi un lucru rău.
Tu cum te prezinți? Dacă la mine superioritatea e vizibila, la tine e mai discreta, dar ea există si se remarca în fiecare propoziție pe care mi-o adresezi.Ma consider superioara pentru că sunt cum sunt în aceeași măsură în care tu te consideri superior că nu ești cum sunt eu.Suntem la fel din punctul asta de vedere.

| Arrakis a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, scuze de off-topic. Voiam doar sa mai spun ca nu esti obligata sa urmezi niste tipare pentru ca ti le-a impus cineva, sunt niste tipare care-ti garanteaza relatii bune cu ceilalti, nu pentru ca trebuie sa-si faca cineva impresii/asteptari degeaba dupa vreo reteta sau carte de reguli.
Din nou iti spun, faptul ca am un arsenal de contre pentru ceea ce spui nu inseamna ca sunt eu superior doar din atata lucru. Denota doar ca am experienta.

Cat despre subiectul intrebarii, la fel, trebuie niste experienta happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt minime stai linistita, daca-i fi flirtat in asemenea hal in fata mea, ai fi terminat-o cu mine de mult. happy

Spune-i noului tau empatic ca l-as fi apreciat si strâns mâna daca mi-ar fi spus-o mie personal, vad ca-l bãga si pe Endoryus in discutie. laughing eu nu imi pot da seama cum poti sa vorbesti rahaturi de fata cu o persoana care are un "raport emotional" cu cineva si sa te astepti sa primesti intelegere si empatie inapoi. Ma depaseste.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Arrakis):

Ba da, sunt obligata Suntem obligați. Daca nu mi le-ar fi impus nimeni si daca nu ar fi existat consecințele lor nu as mai fi ținut cont de mult de ele.
Îmi garantează relații bune cu ceilalți? Oamenii sunt naspa cu n mare.Nu am nevoie de relații cu ei Prefer o relație cu pisica mea. Iubirea ei e mai dezinteresată decât a unui om
Nu normele alea îmi garantează succesul in relații de orice fel.Ma pot face plăcută ușor, dar nu vad scopul.
Da, experienta.Cu cine? Cu foste iubite narcisite? Parca ai spus odată ceva de genul.Depinde dacă ea era cu adevărat narcisista sau așa ai etichetat-o tu.
Legat de subiectul întrebării, da, si el necesita experiența.Dar la genul asta de interacțiune mă pricep happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Minime? Eh, ai sa vezi tu la un moment dat cum e in realitate.Sau nu.Probabil că nu.
Flirtul e indispensabil pentru mine in orice fel de interacțiune cu un tip.Doar că, in funcție de tip, devine subtil.Imi da o senzație de control. Oricum, cu tine nu e flirt.Nu ca lumea, cel puțin.Doar un soi de amuzament/bătaie de joc.
As fi terminat-o cu tine? Nu-mi amintesc sa fi inceput ceva că sa termin.In realitate o interacțiune între noi ar fi fost inexistenta.Si in niciun caz n-ai fi terminat-o tu.
"Noului meu"?laughing Nu fi gelos, pisi.Ca n-ai de ce love struck
Mă depășește pe mine ce vrei sa zici.Cine are un raport emoțional cu cine?

| Arrakis a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo tie, te-ai nascut asa invatata incat sa canti si la trompeta.
https://www.youtube.com/watch?v=oTitjIIm1SA

| Arrakis a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca se refera la faptul ca asteptam de la tine intelegere/empatie pentru cat de blegoman e endoguvidul. Dar de unde, eu scriu chestiile astea pentru ca stiu ca le citeste chiar el. happy
Sunteti voi prea "limitati", daca tot era vorba, insa nu l-am adus degeaba in discutie. A fost vorba de simpatie si am spus clar ca stiu cazuri de falsa simpatie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Arrakis):

Https://youtu.be/FUdBdyROHdw
Nu poate fi comparata cu Madonna si mesajul e cretin, dar îmi plac mult versurile astea 2 "I can be what I want to be /Losing my dignity". Atat adevar happy
Aparent îl înțelegi mai bine ca mine. Poate îmi explici si partea cu raportul emoțional.
Nicio persoana cu mai mult de 2 neuroni nu ar aștepta empatie de la mine pe gratis.Cu atat mai puțin tu.
Tu îmi scrii in speranța ca va citi el sad ma faci sa ma simt inferioară.
Falsa simpatie servește de obicei unui scop.Cum aici nu e cazul, as spune ca e vorba de simpatie reala.

| Arrakis a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma tem ca nici pe departe nu e vorba de nivelul ala de extaz in persoanele de genul tau atat de "devoid" de emotii pozitive, ba chiar in general destul de goale pe dinauntru, actionand doar ca vampiri energetici in cautare de narc supplies. That song does not suit you at all.
Mai degraba daca tot aduci vorba de Madonna, ar trebui sa reflectam asupra unei piese precum Frozen https://www.youtube.com/watch?v=XS088Opj9o0

Simpatia ta "reala" e doar o falsa impresie de a ta ca obtii narc supply din partea mea, chiar daca nu sunt chestii atat de pozitive, insa nu le realizezi tu momentan. Nimic pozitiv din partea ta nu are cum sa fie real oricat te-ai bate tu cu pumnii in piept. Sper ca nu reincepi iar discutia cu alba-neagra.

Pai da, guvidul chiar avea un scop (ulterior dezvaluit).
Adica sa imparta barfe si sa afle mai multe despre acea tipa (o fosta prietena - nu iubita, cum crede el) ca sa vada ca nu e asa de bad-ass locuind cu parintii (o fixatie de a lui, de parca asta era problema ei), adica sa aiba motive s-o inferiorizeze (el chiar adora sa exploateze/batjocoreasca slabiciuni sau neajunsuri in cineva si tot el rade de cei de pe site care-i arata barna din ochi, cica noi, restul n-o vedem pe a noastra, important e sa i le ignoram pe ale lui, el e perfect, iar restul sunt niste frustrati ratati).
Iar acum ai vazut ce a facut? O victimizeaza pe tipa aia de parca ce abuzator as fi fost eu ca in nenumaratele certuri pe care le aveam cu ea i-am zis printre altele sa se arunce in fata trenului...DAR asta a fost parte dintr-un smear campaign facut de ea - culmea si extins acum de guvid in cautare de alte flying monkeys pentru a abandona unghiul de observatie fixat asupra lui. E ceva tipic.
Tocmai ca acum un lucru aproape banal/stupid sa fie ceva reinterpretat de parca si cum chiar tineam zi de zi s-o conving efectiv pe tipa aia de asa ceva. O amarata de insulta interpretata ca gest de psihopatie din partea mea. Si nu, niciodata n-am insultat pe cineva asa degeaba si nici nu m-as pretinde vreun sfant fara niciun trigger de suparare. Tocmai ca oricine are limite.
Ce primisem eu inaintea reactiilor mele mai negative a fost mult mai cringe. Nu neg ca n-am aruncat diverse invective unor persoane, but they were necessary in the end. Scopul meu fix asta a fost, sa scap de personaje permanent combative, impertinente si chiar nesimtite si profitoare, etc. Restul e doar istorie si nu trebuie sa intereseze pe nimeni, dar fix asta sa inteleaga guvidul...n-ai sa vezi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Arrakis):

Goala pe dinăuntru? Nu.Sunt doar rece.Am sentimente.
Da, de acord, melodia aia mi se potrivește mai bine.Incearc-o pe asta https://youtu.be/t2NgsJrrAyM Sau monologul Madonnei de la începutul lui Medellin.Desi,spre deosebire de ea, eu nu cred in bunătatea oamenilor.Si nici am speranța pe care o invoca ea.
Vampir energetic? Prefer demonita.Imi sta mai bine cu coarne si coada decât cu colți.
Discuția cu alba-neagra e de fapt discuția gri.Pot sa eman pozitivism, dacă vreau.Si a emoții pozitive.
Apreciez ca-mi povestești de idilele voastre, dar nu-mi pasă. Totusi, nu înțeleg ce e atât de rău că i-ai zis sa se arunce în fața trenului...mulți ar trebui să facă asta Sau, dacă nu vor, sa fie împinși de la spate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

In orice fel de interactiune...doamne fereste, orice tip normal la cap nu ar flirta cu tine, oricine normal nu ar flirta periodic. Nu te simti atacata, ca nu asta a fost motivul care am zis asta.
Nu sunt deloc gelos, doar mi se intoarce stomacul pe dos de la aerul tau de superioritate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma simt atacată, nu ma simt in niciun fel. Poate doar plictisita.Nu asta a fost motivul? Dar care?
Stii ce-mi place la tine? Din 2 mesaje consecutive adresate mie, unul ma venerează si celălalt ma jignește si se vrea a fi disprețuitor.Deci care sa fie?
Ți se întoarce stomacul pe dos? Pacat.Nu mi-am dat seama cât suferi din cauza mea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici unu.
Ma bucur ca-ti pasa de parerea mea despre tine mai mult decât a ta despre mine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai impresia ca-mi pasa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici daca e una buna?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Este?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti singura tipa care ma cunoaste cat de cat, nu am cum sa n-am o parere buna despre tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Singura tipa care te cunoaște..asta ar trebui sa ma facă sa ma simt mai bine? Speciala? Flatata?
Aw love struck apreciez.Azi nu-ți mai întorc stomacul pe dos?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

E modul meu sa te seduc, pentru ca imi e frica sa nu te pierd.; ( sper ca functioneaza laughing, nu?
Neh, eu scot cei mai rau din tine când sunt nesimtit. sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca sa ma pierzi se presupune ca ar trebui sa ma ai, pisi. Functioneaza perfect.E excitant sa citesc "sa te seduc" si "sa nu te pierd".
Ce-i mai rău din mine? N-ai idee ce înseamnă asta laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Crezi ca incerc sa te am? Cu cat actionez mai insecure si lipsit de incredere in mine cu tine cu atât este imposibil sa fie ceva mai mult decât Sex intre noi doi, asa ca este winWin din parte amâdurora.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu sa-mi spui, încerci?
Mai mult decât sex? Nu-s capabilă de asa ceva.Cu nimeni.
Nu știu cum e win-win din partea mea...dar n-am nimic de pierdut.Cu plăcere happy
Dacă ai părea încrezător in sine ai fi fals.Asa e dragut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma deranjeaza daca nu-i udã.