| victor333 a întrebat:

Pt fete cum vreti ca un baiat sa se comporte intr o relatie cum ar fi dupa voi relatia ideala, partenerul ideal?

5 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Eu cred ca baiatul ideal ar fi:
- sincer
-fidel
-iubitor
-intelegator
-sa vb frumos adica sa nu fie nesimtit ca multi alti baietii
-rabdator
-sa fie destul de vorbaret adica sa aveti ce discuta
Si relatia ideala pentru mine inseamna o relatie in care parteneri se inteleg bine si se iubesc.

| catalinas_6487 a răspuns:

Sa fie :
1. Fidel
2. ascultator
3.Frumos
4.Sa aiba bani
5.bun la pat

Si sa nu se cunoasca intre ei rolling on the floor

| 阿雷克桑德拉 a răspuns:

Buna. sincer e foarte important pentru o fata: sa se simta protejata cand e langa tine, sa se simta iubita, dar si respinsa cand e nevoie, ca prea mult iubire i se urca la cap. sa fie inteleasa, sa no inseli, sa nu-i vorbesti urat, si so asculti cand are ceva de zis! sa observi toate micile schimbari din viata ei, atat in comportament cat si fizic. dai dovada ca o placi. respectul este si el un criteriu foarte important. sa fii glumetz, si distractiv e o calitate. sa stii sa te porti in societate, sa nu te faci de ras in orice grup de prieteni ai intra.sa fii cat de cat dragut ca sa aiba cu cine sa se mandreasca cand iese cu tine undeva! sa ai ceva bani, dar nu prea multi, ma refer cat sa te intretii, acum depinde si ce varsta ai. daca ai vreo 20 asa.nu trebuie sa mai ceri inca de la parinti. pentru o fata este important daca tii minte anumite date din relatia voastra, de exemplu cand v.ati cunoscut, aniversarea voastra de 1-2-3-4.luni sau ani, sau cand v-ati sarutat prima data, sau cand ati facut dragoste, trebuie sa ii faci complimente toto timpul, ca sa se simta frumoasa, o fata adora asta! iesi cat mai mult cu ea, fa-o sa se simta bine! o fata tanjeste sa fie in centrul atentiei. ar fi mai multe, dar acum depinde si de genul de persoana care esti tu sau care e ea. bafta!

| XtmCamiii a răspuns:

Pai partenerul ideal ar fi :
>fizic: nici prea inalt ochi verzi sau albastriilove struck
>moral :sa nu fie gelos; sa nu fie posesiv sa aive incredere in mine si thinking totu va fi de la sine daca ar fi asa big grin
si relatia ideala ar fi :
sa nu fim departe unul de altul cum ar fi unul locuieste la Pitesti altul la Bucuresti ca nu suport relatiilt la distanta si cum se zice ochi care nu se vad se uita si nu cred intr-o relatie la distanta:d
si sa fim onesti unul altuia big grin
cam ataata...xdlove struck

| Ionela_6853 a răspuns:

Pai mai Victor,pentru mine partenerul ideal ar fi cineva dragut,glumet,fidel,sincer, intelegator sau ascultator, respectos si iubitor...banuiesc ca asa vrei sa fi si u nu-i asa? big grin