| Dominicc a întrebat:

Pt fete.
Fetelor, prietenul vostru cum este?
adica e mai grasut sau mai slabut?
daca e slab e slabut slabut sau?

nu va deranjaza asta? sau cand iesiti cu el undeva nu va e putin. jena sau ceva? ca e mai slabut.

As vrea si eu sa va stiu parerile

16 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Prietenul meu e genul atletic, slabutz, dar nu batzhee hee

Mie imi place de el asa cum e!

| Ririru a răspuns:

Prietenul meu este slab, nu foarte, dar slab.Si foarte inalt ^^.
Are ceva muschi, si nu, nu`mi este rusine sa ies cu el pe strada.Arata chiar bine.Nu este scobitoare sau alte din astea...

Si nici tie nu ar trebui sa-ti fie rusine, daca ti` e rusine cu el de ce ai acceptat o relatie?
Fizicul nu e cel mai important happy.

| Alisa a răspuns:

Prietenul meu este slab, dar il iubesc asa cum este si nu ma intereseaza lucrul asta. Tocmai din cauza fizicului lui mama mea nu este de acord cu el si cu relatia noastra.
Eu chiar ma mandresc cu el cand ies pe strada si stiu ce om minunat este, si doar eu am parte de el, nu si altcineva.
Numai bine!

| Dominicc explică:

Teddy @ sunt baiat. eram curios

| Duhovnicul a răspuns:

Scuza-ma ca ma bag si eu desi sunt baiat, dar eram curios la raspunsuri... Asa va tratati voi barbatii ca pe niste accesorii cu care iesiti in public si le schimbati ca pe sosete, cand se demodeaza sau cand va hotarati voi ca nu mai aveti chef si v-ati plictisit de ei? Si apoi va asteptati ca ei sa va inteleaga.

| madagascar a răspuns:

Mie imi place foarte mult cum arata, nu e gras deloc, are fund frumos, muschiuleti frumosi, abdomen in patratele, are greutatea perfecta.imi place sa merg cu el pe strada.

| Ana a răspuns:

Prietenul meu e potrivit adica nici slab slab dar nici gras, arata foarte bine.Indiferent cum ar fi aratat nu mi-ar fi fost jena cu el, il iubesc oricum.

| Nebuneală a răspuns:

Nu ar avea sens daca daca mi-ar fi rusine cu prietenu meu pentru ca i iubesc si nu imi e rusine cum e elwinking!
Nu are cum sa iti fie rusine cu el daca il iubestiwinking! Sau poate uh stai cu baieti doar pentru cum arata nu prea cred oh go on Nu iti fie rusine fata cu elwinking! MAndrestete ca e doar al tau!

| Blue_2059 a răspuns:

Chiar asa.Il iubesti pentru cea ce e, nu pentru frumusete.
Cand iti faci impresii, motivul e ca nu-l iubesti.
Nu ar trebui sa-ti fie rusine, interiorul e important, fizicul mai putin.
Si nu nu'mi e rusine cu el, chiar daca nu e un top model.
Bye.

| Bianca_papusha a răspuns:

Iubirea mea e asa inalt saten cu ochii caprui spre verde si slabutz(in sensul bun)
Si nu inteleg ceva? Tie iti e jena cu prietenul tau?
Daca DA foarte rau si urat din partea ta, De ce l-ai mai ales sa-ti fie alaturi?
Poate alta asa slabut cum e el il vede ca p FAT-FRUMOS
pupiki
Lasa prejudecatile la o parte(un mik sfat)

| anka_6296 a răspuns:

Pai de ce mi'ar fi rusine cu el :S? daca eu l'am ales si daca mie imi place nu ar avea cine sa se bage GUSTURILE NU SE DISCUTA... si plus ca nu cred ca un baiat se lasa folosit de o fata ca doar nu o fi asa de prost nu stiu eu nu ii schimb asa repede cea mai scurta relatie a fost o luna si cea m, ai lunga 1 an nu e chiar asa de putin. si plus ca in lume nu o sa existe niciodata iubire ci doar atractie vizica sau pshihica asa e un om prima data se uita la acea persoana si ii place apoi incepe sa ii cunoasca si comportamentul si incepe sa fie atras de ea ...asta nu inseamna ca e iubiresi peste multi ani. cand zici ca il/o iubesti si aveti o familie atunci e perioada cea mai grea pentru ca sotul sau sotia nu o sa se mai placa reciproc s-a dus aceea scanteie de atractie asta e parerea mea si eu mi-o sustin bafta in continuare app imi plac intrebarile tale big grin

| princess92 a răspuns:

Pai... odata ce l-ai ales p el sa fie cu tine...de ce sa iti fie jena cu el? nu cred ca(,) conteaza prea mult daca e slab, slab rau, gras, gras rau.atata timp cat el e ok ca persoana si tie iti place.

| bubukid a răspuns:

E adevarat ca prima data m`am indragostit de aspectul prietenului meu pentru ca arata foarte bine pentru c e sportiv [face judo de 13 14 ani] dar acum sincer. nu prea ma mai intereseaza asta, avand in vedere ca el arata din ce in ce mai bine happy

| Same.User a răspuns:

Si eu ma bag in "zeama". Scuze.
Dau un exemplu : am vazut nu de mult un cuplu pe strada, sunt dintr-un oras mai mic, si cum circula barfele nu m-am putut abtine sa nu intreb. Ea este foarte frumoasa, functie, bani etc. El un tip slabut cu un job obisnuit, dar urat(prima mea reactie: tipa asta ce a vazut la el?). Am inteles ca au intre 35 si 40 de ani, si sunt impreuna din cls. a IX-a.
Parerea mea este ca anii se duc si frumusetea nu ramanewinking
Un weekend placut la toata lumea!

| Marya_1984 a răspuns:

De ce sa imi fie rusine cu prietenul meuraised eyebrows? Daca imi era rusine cu el nu mai acceptam sa fiu cu el.Chiar nu ma intereseaza cum arata.Fizicul nu este cel mai important lucru intr-o relatie!

| Ingerashஐ♀。◕‿◕。 a răspuns:

Intr. o relatie nu conteaza fizicul asa mult!