| Dominicc a întrebat:

Pt fete...

fetelor vreau si eu niste raspunsuri.

Am observat eu ca baiat ca fetele se uita la baieti mai inalti si slabuti. Deseori am vazut asta.

voua ce gen de baieti va plac? mai slabuti sau mai grasi? mai inati sau mai scunzi?

si inca ceva.

va plac aia mai bagaciosi de se baga in vorba cu voi pe strada sau cei care sunt mai calmi intr; un fel si care asteapta un moment mai singuratic?

sper ca ati inteles. acum astept parerea voastra

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un bărbat prezentabil și cu bun simț.
Pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

Slabuti, inalti si brunetihee hee.

| Rukhsandra a răspuns:

Mie imi plac tipi inalti... dar nu stiu cum am reusit sa fiu numai cu tipi scunzi si n-am avut norocu si eu de unu inalt sad
si imi plac tipi care fac primul pas eibatting eyelashes

| irina20 a răspuns:

Mie imi plac baietii mai dolofani, cand te imbratiseaza sa simti "D
De obicei baietii cu multa vrajeala au succes la fete. E bine sa stii si cand sa fii sociabil, haios, serios...etc

| lays a răspuns:

Mie intodeauna mi-au placut barbatii bruneti si inalti, cu tenul ceva mai inchis, si cu ochi verzi(n-am pretentii deloc, nu?laughing)insa nu am avut nici o relatie cu vreunul desi am cunoscut destui.pentru ca pe langa aspect, vreau sa fie si buni, calmi si haiosi. iar la genul asta de persoane nu prea se gasesc aceste lucruri.sunt in general fitosi si cu nasul pe sus.asa ca am ramas cu privitul.si am cautat altceva. un baiat intelegator, haios, care sa ma iubeasca mult(l-am gasit uppyylaughing). nu ma mai uit la aspect, asta e clar.trebuie sa stie cand sa vorbeasca.nu-mi plac clovnii.sa vina la mine cu texte de genul:ce faci papusa? si sa aiba ceva in capsorhappy

| LoveAngel223 a răspuns:

Pai mie imi plac aia Inalti, corpolenti nu grasi daca are si muschi ii suuper ok si aia calmi dar rebeli.

| marla a răspuns:

Mai tejolie big grin big grin big grin

| eme a răspuns:

Nu stiu celorlalte fete cum le plac. dar mie imi place genu de baiat facut.in sensu ca trebuie sa arate bine ca doar de asta este barbat.nici sa fie de 100 de kg dar nici de 60.In privinta inaltimii...mai inalt ca mine dar nu cu mult.Nu trebuie sa fie nici un badaran dar nici foarte timid.Sa stie cum sa ma abordeze, fara repici de prost gust... cel mai bine ar fi sa nu incerce sa para atcineva doar pentru a ma cucerii.

| lilstar a răspuns:

Asa mai inalt si slabutbatting eyelashes dar nici batrolling on the floor de parca ar fi bolnavrolling on the floor i mean...sa aibe un corp asa frumosbatting eyelashes si sa fie simpatic, sa se imbrace bine nu cu toate firmele combinate gen cocalarlaughing, saaibe simtul umorului- asta e ff importantbig grin eu sunt asa gen care rade tot timpulbig grin cineva sa ma suportebatting eyelashes si da mai imi plac tipii simpatici si cm zici tu bagaciosi care ma abordeaza pe stradalaughing unii sunt chiar haiosibig grinlaughing

| lilstar a răspuns:

Ah si daca ma gandesc eu bine un negru ar fi perfectbatting eyelashes si na cum am mai spus si inainte dar as mai adauga cevalaughing sa NU fie PROSTrolling on the floor

| Ada... a răspuns:

Bunahappy! Pai nu prea contează aspectul, adică atunci când îți place de un băiat îl consideri ca fiind cel mai frumosday dreaming, nu mai contează dacă este înalt, scund, slab sau mai plinuț, îți place asa cum este el. In privința comportamentului, eu prefer băieții mai vorbăreți, mai îndrăzneți care sa-l aibă pe acel vino-ncoacebatting eyelashes.

| alexandru_4652 a răspuns:

Man si eu sunt baiat. si iti zic sincer tipelor le plac baietii care arata ok. sa nu fie super inalti. si sa se mai duca si ei la sala.happy sa aiba tupeu si multi amici. si sa se imbrace de firma [nu puma si astea mai degraba zara, pull and bear, beshka... tnt chestii de genu

| ladygaga_9914 a răspuns:

Imi plac baietii mai inalti si slabuti. nu grasitongue
si nu imi plac cei care se baga singuri in seama, adica par disperati unii si incearca orice sa faca pentru a atrage atentia.

| Dyutzzah a răspuns:

Pai mie ca fata imi place la baiatu sa fie mai inalt ca mine bine nici prea inalt sa fie nici ashie nici butoi daca se poate sa aiba abdomen /muschi si sa fie bagacioslaughing dya_black_angel007 pentru ai multe detalii

| DiAnA95_5642 a răspuns:

Eu una prefer un baiat sa fie mai inalt ca mine, nici foarte slab dar nici gras(potrivit) si sa fie mai calm... fara tot felul de dume

| Andreutza96 a răspuns:

Mie imi plac baietii mai inalti sportivi love struck si foarte vorbareti indrazneti sa nu ma plictisesc niciodata langa ei big grin
Doar un astfel de baiat ma poate face sa-l iubesc blushing

| Zoinx a răspuns:

Baietii slabuti sportivi. inalti aproape 1. 80big grin si bagaciosi dar nu genu ala de cocalar care te abordeaza pe strada : "papusa ai un nr de telefon?"

| teodoram a răspuns:

Păi...pentru mine, tipul ideal ar trebui să fiethinking mai înalt decât mine cu câţiva cm, bine făcut şi mai timid aşa.nu ca toţi cocalarii care se bagă în seamă singuri.(într-un fel sau altul mai special) şi btw : să fie deştept happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ami pare rau cati raspund. finca tu vrei doar raspunsde la fete... dar. sa stii ca fetelor. le plac baiati. nici grasi nici slabi. si sa fie frumosi. si sa se inbrace bine. si sa aivea jrajeala. bani. sa nu fie martalogi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ami pare rau cati raspund. finca tu vrei doar raspunsde la fete ... dar . sa sti ca fetelor .le plac baiati . nici grasi nici slabi . si sa fie frumosi. si sa se inbrace bine. si sa aivea jrajeala. bani. sa nu fie martalogi.