| Allrc24 a întrebat:

PT FETE:
Http://www.realitatea.net/cat-timp-poate-tine-o-femeie-u n-secret_886584.html

fetelor de ce va face asa mare placere sa aflati nistechestii despre un om? sau sa il barfiti pe altul cand ati promis ca nu veti spune nimanui mizand asta pe faptul ca ai incredere in prietena ta care nu va zice(asta e psihologia feminina, prietena e zeul tau. ea te ajuta, ea iti da sfaturi, ea te sprijina, cu ea impartasesti secrete.etc.), si asa mai departe se duce barfa.prietena ta tot femeie fiind avand aceeasi latura? folositi asta ca un atuu intru-un conflict cu persoana respectiva sau o cearta.la final "scoateti artileria grea". :)) sunt tare curios. dau funda:) o zi buna!

Răspuns Câştigător
| kryszta a răspuns:

Eu personal aflu niste chesti despre un om pentru urmatoarele lucruri(p.s.sincer acum):
1.pentru ca imi place sa stiu tot despre o perosana
2.pentru ca toate prietenele mele stiu despre mine ca un secret ajuns la mine nu va fi divulgat
3.de barfit rar...dar o fac pentru a afla alte lucruri facand corelatie cu celelalte

iar in cele din urma consider ca alti barfesc pentru:
1.pentru ca nu au de lucru
2.pentru ca nu sunt ceea ce par(bune prietene)
3.pentru ca odata ce le gresesti te barfesc avandu-te la mana cu secretul tau(! SECRET!)

O zi buna!:*