| sirad28 a întrebat:

Public debate :

Ce credeti despre o persoana care desi isi doreste ca sexul sa fie facut cu o persoana de care este indragostit/a, ajunge sa faca acest lucru cu tot felul de oameni random cu care taie contactul dupa act?

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Întrebarea zilei.
Ar trebui să avem vreo părere?
Nu sunt in masură sa judec. Viata intimă a unei persoane nu este un subiect de dezbătut pentru ceilalți.

| RAY a răspuns:

Cand iubesti cu adv nu înșeli si punct

| mastadont a răspuns:

Fiecare decide pentru sine, nu e treaba mea să-mi dau cu părerea. Dacă așa-i place atunci să continue până găsește o persoană de care să se îndrăgostească.

| S8N a răspuns:

Este ipocrizie, nimic mai mult.
Toti cred ca vor ceva pana descopera altceva.