| alexialisa a întrebat:

Pune o întrebare
Cauta

Dragoste şi Sex
alexialisa
acum 1 minut | alexialisa a întrebat:
Bună tuturor! Am 15 ani, iar iubitul meu 17. El e născut în 2000, iar eu în 2002. Multe persoane au spus ca e mare diferența și ca vrea altceva de la mine. Totuși nu cred deoarece pentru capacitate m-a ajutat puțin sa înțeleg la matematica și este tandru cu mine și foarte grijuliu. Am intrat la liceul unde mi-am dorit și nu am neglijat scoala ca sa nu spuneți sa îmi vad de școală. Țin sa menționez ca este prima mea relație, a lui din cate am înțeles este a șaptea sau a opta. Avem împreună deja 2 luni și 7 zile. Voi ce parere aveti? Daca aveti intrebari, va raspund cat pot de repede. Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca va iubiti e ok

| Emilian65 a răspuns:

Pe tine nu te deranjeaza ca el a avut 7-8 relatii pana acum?

| alexialisa explică (pentru Emilian65):

Chiar deloc. A spus ca a avut motive sa se despartă de fiecare fata și nu exista comunicare și încearcă sa fie o relație cât mai lunga asta.

| SG1995 a răspuns:

Daca 2 ani e diferenta mare apai e vai. laughing

| AlexBV2002 a răspuns:

Este foarte bine! Dragostea si iubirea nu au vârsta! Asa ca baftă si sa va tina!