| bianca_9443 a întrebat:

Pur si simplu nu-l inteleg, probabil chiar nu ma suporta, nu stiu ce sa mai cred, dar nici ca si colegi sa vorbim?! Mi-e ciudat.Si sa zic, daca chiar nu ma suporta nu mai imi multumea de mesaj, etc.Ma rog, eu ii dau pace, n-am sa mai vb nici eu cu el nici ca si coleg, daca asa se comporta, n-am ce-i face. S-au sa il intreb ce are cu mine? Ce i-am facut? de se comporta asa? Voi ce zicetiVa multumesc!

3 răspunsuri:
| melyyy a răspuns:

Ai doua varianta:
1. te place! :X
2. nu-i place persoana ta sad
cel mai bine e sa nu-l mai bagi in seama asa de des sa vezi cum reactioneazawinking parerea mea...

| carnat a răspuns:

Intai incepe prin a consulta o carte de romana, de preferinta gramatica, sa mai poti pune o virgula, sa scrii mai cursiv, sa intelegem si noi ceva.si dupa poti repeta intrebarea

| adriana_9981 a răspuns:

Pai... cel mai indicat ar fi sa vb cu el si vezi ce iti spune