| vrrrumvrrrum a întrebat:

Puteti sa spuneti de ce faceti voi sex/dragoste, cu ce va ajuta happy?

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Îți creste iq considerabil și înveți o limba noua.
E sex, cu ce poate sa ajute mai mult decât ce e evident?
Te simți bine, te apropie de partener, te ajuta hormonal, îți oferă o senzația bună fizic, dar psihic când știi ca ești dorit și apreciat, îți creste stima de sine și încrederea în tine când știi ca cineva te vrea și nu mai dai la laba, faci mișcare, te reproduci dacă asta vrei, etc.

| RAY a răspuns:

Ai orgasm, orgasmul este cea mai puternica placere cunoscuta de om simplu, efecte de sanatate
o gandire mai pozitia
ajuta la somn
scade efectul depresiei
scade riscul cancerului de prostata
creaza o stare de bine

| corbulalbrosu a răspuns:

Din placere. PURA. big grin

| Sofer a răspuns:

Pentru elimina stresul si te simti mai relaxat si de placere.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

E ca si cum te-as intreba de ce respiri? Pentru ca e o necesitate fizionomica. Suntem animale ca ne place ca nu.

| simplegirl2 a răspuns:

In primul rând e o placere pentru ambii parteneri, ne ajutam reciproc pur și simolulaughing