| stefy01stefy a întrebat:

Raman gravida daca am facut-o neprotejat cu prietenul meu, iar dupa 2 zile mi-a venit ciclul(el nu a ejaculat in mine)?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,nu esti insarcinata din moment ce ti-a venit stopu,dar ai mare grija pe viitor sa nu ai surprize neplacute,protectia e importanta.
Din moment ce menstruatia ti-a venit si el nu a ejaculat in tine, nu ai ramas insarcinata, nu are cum.Grija mare sa ai!

1 răspuns:
| mihaela_8638 a răspuns:

Eu nu cred dar asta depinde ca eu timp de 1 an am facut-o fara prez bine ca n a lasat niciodata si nu am ramas dar sa stii ca este si important si igienic s te speli imediat dupa.happy