| stefy01stefy a întrebat:

Raman gravida daca am facut-o neprotejat cu prietenul meu, iar dupa 2 zile mi-a venit ciclul(el nu a ejaculat in mine)? dau fundita

Răspuns Câştigător
| Ramonna18 a răspuns:

Daca ti-a venit ciclu nu ai ramas gravida happy Oriocum, chiar daca nu a ejaculat in tine, nu inseamna ca nu ai putea ramane insarcinata pentru ca in timpul actului sexual din penis iese un lichid seminal care contine spermatozoiziwinking deci ai grija data viitoare si protejeaza-te ca sa nu ramai insarcinata dar si ca sa nu te imbolnavesti! Funda?

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Dacă ţi-a venit menstruaţia, nu eşti însărcinată.
Chiar dacă nu a ejaculat, puteai rămâne foarte uşor din cauza lichidului pre-ejaculator. Metoda coitului întrerupt nu este una eficientă, deci mare grijă!

Baftă!

| sagetator a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine, nu o sa ramai insarcinata.in plus de asta ti-a venit si ciclu...deci nu ai "norocul" de a ramane insarcinata.

| Broadband a răspuns:

Nu