| stefy01stefy a întrebat:

Raman gravida daca am facut-o neprotejat cu prietenul meu, iar dupa 2 zile mi-a venit ciclul(el nu a ejaculat in mine)? dau fundita!

Răspuns Câştigător
| claudia01 a răspuns:

Putin probabil dar totusi dupa ce iti trece ciclul ar fi bine sa faci un test de sarcina mai ales daca esti adolescenta.

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Nu ramai, desi sunt sanse sa poti ramane pentru ca secretia preejeculatoare contine spermatozoizi, totusi eu zic ca nu ai nimic

| blaxy a răspuns:

Nu

| ionut7782 a răspuns:

Ah eu nu inteleg.cum dracu faceti dragoste fara sa va ganditi la ce va fi apoi. odata ce nu a ejaculat in tine nu ai cum sa ramai.ai grija si ar fi bine sa te informezi inainte sa faci un pas asa mare.nu te juca singura pe pielea ta.

| fundicmic a răspuns:

DA, si ai mai multe sanse ca copilul sa aiba sindromul down sau alte chestii de genu asta