| Anonimplaygirlls a întrebat:

Răspundeți va rog toți care vedeți întrebarea baietii
Azi la ora de sport m-am pus pe banca LG băiatul de care mi place si mi zice nu mai sta așa aproape ca ma exciti.
Ma place si el?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai pus botul la vrajeala lui? Ce naivă poti fi. A glumit.

| RAY a răspuns:

Ce inseamna pentru tine a place?

| Anonimplaygirlls explică (pentru RAY):

Sa i placa de mine, mai mult decât o colegă, o prietenA, sa simtă ceva mai mult, sa ma simpatizeze altefel decât pe altele

| RAY a răspuns (pentru Anonimplaygirlls):

Noi baieti a place pe cineva inseama altceva

| Anonimplaygirlls explică (pentru RAY):

Continua ti afirmația dacă nu te superi

| RAY a răspuns (pentru Anonimplaygirlls):

Adica a place inseamna cand simtim dorinta sexuala

| Anonimplaygirlls explică (pentru RAY):

Mi a zis și că m ar ***, si când mă gândesc să i ziclaughing)

| RAY a răspuns (pentru Anonimplaygirlls):

E ceva normal, nu inteleg de ce va ganditi la nunta si copii cu baieti care i placeti, baiatul se comporta conform varstei lui

| Anonimplaygirlls explică (pentru RAY):

N am zis ca vreau nuntalaughing
Doar am cerut o părere, nu vrei, nu comentezi.
Mulțumesc anticipat

| RAY a răspuns (pentru Anonimplaygirlls):

Eu am senzatia ca toate va visati mirese cu copii la 14, 15 ani ceea ce e aiurea sta in natura umana sa fim poligami nu monogami daca simti ca vrei sa faci sex fa cu el nu te opri

| Anonimplaygirlls explică (pentru RAY):

Nu toate vor așa eu una nu vreau de acum, am toată viața înainte dracu.

| RAY a răspuns (pentru Anonimplaygirlls):

Ai dreptate

| Violleta2022 a răspuns:

A facut o gluma pe seama ta!
Nu inseamna nimic!

| NAT0 a răspuns:

Posibil.laughing De ce nu-l întrebi „Ție-ți place de mine?"(doar voi doi să fiți de față nu și alți colegi.) acum dacă e genul ăla de tip pe care le ține din scurt pe fete, probabil ți-a zis la mișto și atât, dar asta nu înseamnă că te-ar refuza, probabil.