| AnaMar10 a întrebat:

Rectific...noi ieșim des în centru dar nu vrea NOAPTEA sa ieșim în Loft de exemplu. Nu vrea sa facem asta în niciun club ca cica ne ajunge sa ieșim în centru. Dar cu fosta lui(asiatica) s-a dus într un club din alta tara. Asta m-a suparat de fapt pe mine. Acum nu știu dacă se ascunde cu ceva, cert e ca noi oricum ne ținem relatia ascunsa.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Pai si ti se pare normal sa aveti o relatie ascunsa? E clar ca nu vrea sa il vada cineva cu tine. Un om care te iubeste si te respecta, nu ar face asa ceva.

Răspuns utilizator avertizat