| Nathalie18 a întrebat:

Relatia cu un barbat insurat = totul sau de fapt nimic? Am vazut ca se practica tot mai des..si sunt curioasa de ce..adica de ce e mult mai atractiva o asemenea relatie

7 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu este mai atractiva.
La inceput este putin incitant ca un barbat care are deja o femeie te vrea pe tine, ca esti mai buna decat aia, ca esti mai frumoasa dar daca apuci sa pui suflet nu e ok.O amanta e tot amanta iar acel barbat mai mult ca sigur daca are copii sau nu e parasit el de femeie nu isi va lasa nevasta pentru amanta

| sofisis a răspuns:

Pentru cine e mai atractiv? Ca nu exista nimeni sa nu iasa sifonat dintr-o relatie cu un partener insurat.

| alina2k18 a răspuns:

Totul la ce mod? Nu e nimic de fapt ci doar cateva ore de sex, posibil un weekend la munte pe sestache, o cina tot pe sestachewinking
Pentru el e distractie, mai schimbi zdipa/sangele lol.
E mai atractiva pentru ca e alta zdipa decat a nevesteiwinking nu inseamna ca e mai frumoasa, mai buna, mai tanara.
Plus unii se simt ei mai barbati cand insealawinking.

| Alinxdx a răspuns (pentru alina2k18):

Vezi ca eu n am inselat nici o gagica de a mea baii

| Emma30555 a răspuns:

Nu e atractiva, apar frustrări, nu poți face nimic cu el pe termen lung, e degradant, eu asa cred. Pana la urma trebuie sa te gândești la tine, dacă pe tine chiar te mulțumește genul asta de relație poți sa încerci dacă nu învingeți atracția ce o simți și orientează te spre un băiat singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si taiatul venelor se practica tot mai des, dar nu cred ca e o optiune foarte atractiva.

| Apollo007 a răspuns:

Sunt nemulțumiți de casnicie si cauta ce nu au acasa. Sunt satui unul de altul, sau luat de tineri sau nesatisfactie pe plan sexual etc. Au copii sau alte obligații si se complac in situatia respectiva. Motivele sunt multe. Aveam un coleg de exemplu care avea pe una maritata si cand a intrebat-o de ce il insala i-a zis ca "ma bate"