| vocea a întrebat:

Revenind la intrebarea pusa ieri care mi-a fost streasa in mod abuziv de un expert TPU, datorita unui raspuns care nu i-a convenit, cer din noua parerea voastra sincera.
Decand ma stiu am urat femeile usuratice, prostituatele, actritele porno, femeiele care inseala.
Pana acum am putut sa imi tin aceasta ura sub control, dar ceva timp am inceput sa imi fac tot felul de scenarii care pentru unii ar parea sadice.
Nu ma regasesc in aceasta lume, lumea de unde vin eu este una morala in care femeia este adorata si respectata.
M-am saturat de aceste specimene care isi bat joc de trupul doar pentru niste bani, visez la o lume in care moralitatea va domina din pacate aici este un haos.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu ura ce rezolvi fi calm ca asa nu rezolvi nimic, nici eu nu cred in femei in relati de lunga durata dar asta nu inseamna ca le urasc, pur simplu asta e, accepti mergi inainte

| SG1995 a răspuns:

Bre ți-am zis și ieri esti fustrat, du-te la psihiatru.

| vocea explică (pentru SG1995):

O femeie cu valori morale munceste pe 1200 e lei, spala veceuri decat sa o suga la toti, pe bani sau din interes.
Visez la o lume diferita, mai perfecta, mai eficienta, in care valorile morale stau la baza societatii, iar aceste erectii ale socetatii prostituate, actrite porno, curve, vor disparea de pe aeasta planeta.
Singura religie care ia masuri este religia musulmana in care daca o femeie face asa ceva, este omorata.
Eu vreau un sistem mult mai bun, in care femeia trebuie sa fie iubita si adorata, sa fie aceea raza de soare care da viata si continua continuarea speciei umane dupa moralitati divine.
Trebuie o reeducare mondiala in care femeile de mici vor invata cine sunt ele cu adevarat, si ca valoareaza mai mult decat 200 de lei.

| WaterDrop a răspuns:

Gaseste`ti o iubita care sa te calmeze si sa-ti schimbe parerea.Nu pot fi chiar toate rele happy

| vocea explică (pentru WaterDrop):

O iubita nu imi va schimba parearea, chiar daca ea ar fi o femeie minunata, eu tot in lumea asta imorala as trai cu aceste femei care isi bat joc de viata lor.
Ignoanta ne-a aduns unde suntem fiindca ne gandim doar la noi si sa ne fie noua bine.Visez la o lume diferita, mai perfecta, mai eficienta, in care valorile morale stau la baza societatii, iar aceste erectii ale socetatii prostituate, actrite porno, curve, vor disparea de pe aeasta planeta.
Mersi mult, apreciez raspunsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile sunt usuratice pentru ca nu stii sa le tii doar in daravela ta. Se aplica si la alea care inseala.

Prostituatele sunt cele mai adevarate femei.

De ce le urasti dar te masturbezi pe ele?

Si eu m-am saturat sa nu doara prostia si sa nu te tavalesti in chinuri.

| Xelon a răspuns:

Eu visez la o lume fara prosti, dar crede-ma ca nu este posibil...
Așa este si in cazul tau eu zic sa te resemnezi...

| vocea explică (pentru Xelon):

Cu greu ma abtin sa nu fac ceva grav, sunt perfect sanatos mintal.
Nu pot accepta ca pe aceasta planeta exista asa femei.

| Xelon a răspuns (pentru vocea):

Ar trebuii sa intelegi ca asta este lumea în care trăim, chiar nu ai ce sa faci decât sa eviti sa ai contact cu astfel de persoane, de exemplu si pe mine ma dispera oamenii care ii judeca pe alții dupa cum arată sau dupa cum se îmbracă, cand întâlnesc astfel de oameni ii evit asta este tot ce pot sa fac, așa ar trebui sa faci si tu.

| Holiday a răspuns (pentru vocea):

"Cu greu ma abtin sa nu fac ceva grav, sunt perfect sanatos mintal"

Ai vazut tu vreun nebun care sa isi dea seama ca e?!? laughing
Asa ca nu te baza pe parerea ta in ce priveste sanatatea ta mintala.

| LawlietL886 a răspuns:

Știu cum e. Nici eu nu suport femeile care își vând trupul pentru bani și carieră. De exemplu: tipa care a apărut la știri și se zice că și-a pierdut virginitatea pentru niște mii de euro. Mă scârbește mereu când aud asta la televizor. Nu putem zice că toate prostituatele sunt rele. Unele se vând ca să aibă bani pentru copiii lor. Știu la ce te referi. Eu simt la fel.

| Savantul2017 a răspuns:

Iti recomand cu caldura sa vorbesti cu un psiholog(nu psihiatru). Stiu ca tu nu crezi dar problema este la tine. Vorbeste cu cineva de specialitate, inainte sa faci ceva stupid.