| Inimadefata a întrebat:

Revin cu o noua problema.Sa incep cu inceputul.Am avut niste probleme si nu am putut merge in vacanta pana acum.Nu prea am timp sa stau pe net sa caut link-uri cu statiuni de la mare si de aceea v-as ruga pe voi sa imi dati site-uri cu oferte din litoralul romanesc...

As vrea sa plec la mare dupa data de 2 septembrie in statiunile:Eforie Nord,Saturn,Jupiter,unde cazarea nu este foarte scumpa... poate fi hotel sau camping...

Multumesc si scuzati categoria, dau funda daca nu e prea scump (nu trebuie sa fie foarte luxos)

2 răspunsuri:
| CrazzyCokeXD a răspuns:

Incearca 2 mai este o statiune linistita fara manele cocalari si toata fauna specifica. cazare gasesti la mai multe pensiuni sau poti sa vii cu cortul (daca vii cu cortul dai 10 lei pe zi si ai acces la dus si toaleta) sau pensiuni eu am fost la o pensiune unde pentru 80 lei pe noapte ne faceau si de mincare si ne si spalau rufele mai intreaba prietenii despre aceasta statiune sau cauta pe net detalii big grin vacanta placuta

| lDany2000 a răspuns:

Buna!
La Euforie Nord este o pensiune care costa 150lei noaptea, se numeste Casa Gina
Fundita?laughing