| Marius22222222222 a întrebat:

Revin cu o problema. Am facut sex de curand.In mod normal vaginu in timpul penetrarii se dilata. In schimb la ea se strangea tot mai tare. Care ar putea fi cauza? Dau funda

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că îi plăcea.

7 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Nu te pricepi. Stai jos! Patru! Eu in locul fetei te-as fi batut daca nu mi-ar fi placut sa-ti sune apa in cap sau te dadeam la politie pe teava ca m-ai violat!

| Marius22222222222 explică (pentru ywar):

IA placut asta e sigur. Dar trebuie sa mai fie si care vorbeste farà sa aiba habar

| Alexandrionelu a răspuns:

Norocosule!

| Ely1234567 a răspuns:

De plăcut sigur ia plăcut

| Una222 a răspuns:

Da e ceva absolut normal