| Frumu1818 a întrebat:

{ROG SERIOZITATE MAXIMA}
Buna TPU! Sunt in clasa cu o fata pe care o tot privesc cu ochi dulci inca din clasa a 10-a.Am facut saptamana trecuta SECRET SANTA si cum s-a nimerit, ca fix ei sa ii dau un cadou(M-am simtit in al noualea cer cand am luat-o in brate). Acum ce pot sa zic, eu sunt o fire mai timida si nu imi place sa ies in evidenta asa ca nu i-am facut un cadou care sa arate ca o plac.
Acum intrebarea mea:Ma gandeam sa ii fac "curte" in stilul vechi...prin scrisori si cadouri trimise prin posta, dar la inceput sa nu stie cine sunt si sa ma arat pe parcurs, daca vad ca iese ceva.Va rog sa imi spuneti cum ar trebui sa fac ca sa fie ceva intre noi..sau macar sa stiu daca are rost sa insist sau nu.As prefera raspunsuri de la cei care au o IUBITA sau si parerea fetelor:"Cum v-ar placea sa fiti "curtate"?"Va rog sa imi raspundeti cu seriozitate...winking.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Orice i-ai trimite spune-i că e de la tine.

| Sofer a răspuns:

Vorbeste cu ea online sau pur si simplu ii spui in fața.

| Vikaa a răspuns:

Ideea cu biletele e tare buna, poti insista si cand e Valentines Day, dar si acu e foarte bine =D
Sooo, poti sa-i trimiti o perioada buna biletele cu mesaje scurte, dragute si la obiect.La un moment dat va fi foarte curioasa cine ii tot scrie, si la momentul acela va fi foarte aprinsa dupa tine si cu siguranta ve-ti fi impreuna.Mult successss

| Frumu1818 explică (pentru Vikaa):

Mersi de incurajare! happy