| anonim_4396 a întrebat:

S-a întâmplat să vă placă de o persoană de sex opus, să o simpatizați mult, chiar dacă nu ați avut tangențe și după ani de zile în care ea a fost plecată în altă țară sau oraș, când o revedeți să vă trezească același sentiment de simpatie?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

La mine nu s-a întâmplat dar e posibil așa ceva.
Uite eu am o mătușă care s-a îndrăgostit de un fost coleg de liceu după 20 de la terminarea liceului și a avut o relație de trei cu el.
Așa că e posibil orice însă e mai nasol daca cineva se îndrăgostește de o fostă cunoștință de liceu și mai e și căsătorit/a.

3 răspunsuri:
| anonimuIl a răspuns:

Se schimbă fizic mult o persoană în timp.

| anonimuIl a răspuns:

Un bărbat are tot timpul amintiri frumoase cu femeile frumoase cu care a fost.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Mi s-a intamplat invers. Să întâlnesc după 20 de ani o persoana simpatizată în tinerețe, și să mă gândesc " Ce dracu oi fi văzut la ea?" sau "Vai de steaua ei, bine că nu mi-am complicat viața cu ea"… Ana, Roxi, Mari, la voi mă refer?