| Justme32 a întrebat:

S-a mai întâmplat cuiva asta în timpul sexului și ce e de făcut?
Indiferent de poziţia sexuală, chiar înainte să-mi dau drumul, degetele de la picioare mi se închid ca într-un inel dar tot timpul. Apoi se eliberează (degetele) și sunt amorțit imediat după ce îmi dau drumul, încă simțind că mă gâdilă picioarele. Eu știu că doar femeile pățesc asta

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate barbatii patesc asta, nu femeile! laughing

| alina2k18 a răspuns:

Actually barbatii patesc asta, femeile o fac mai mult de showwinking
laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Willis a răspuns:

Eu nu am mai auzit de așa ceva. Dacă nu sunt urmări grave după, nu este problemă.

| ychigo a răspuns:

Incearca sa faci mai mult sex!
Succes!