| hamster a întrebat:

S-a sarutat cineva la jocuri de societate(primul sarut)? cum a fost?

Răspuns Câştigător
| forever4you a răspuns:

Pai sa vedem nu prea am inteles ce ai vrut sa ne spui cand te-ai exprimat prin jocuri de societate dar la mine a fost cam asa...era adevar sau provocare eu am ales provocare, am fost provocata sa-l pup pe obraz pe baiatul care ma placea si eu il placea si care peste o ora a devenit iubitul meu deci eu am fost provocata sa-l pup m-am dus la el dar el amiscat capul si ne-am sarutatlove struck si acum imi aduc cu placere aminte de clipa aceealove struck love struck love struck

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Forever4you la genul ala de jocuri se referea tongue. adevar si provocare, invarte sticlutsa, chestii...
nu! si nici nu as fi vrut ca primul meu sarut sa fie cu o persoana la care sa nu tin.

| forever4you a răspuns:

Si a fost primul sarutlove struck

| forever4you a răspuns:

Bine acum stiutongue