| anonim_4396 a întrebat:

Sa ai grosimea de 15cm circumferinta la penis este bine? si 16cm lungime

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Da, este perfect.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca grosimea penisului tau este de circa 4, 5-5, 0 cm in diametru, poate fi considerat ca fiind un penis a carei grosime se situeaza putin peste medie. big grin

| Betty12345678 a răspuns:

E ok na csf.

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Irelevantă întrebarea dacă funcționează ca la carte... de fapt te deranjează sau ce?

| silesile0072006 a răspuns:

Cred ca habar n aveti ce inseamna 15 cm circumferinta! straight face

| VladRaicu a răspuns:

Da e bine.Depinde de varsta.La fiecare om e diferit.Dar tu de unde ai atea informatii despre penisul tau? Si nu conteaza cat o ai ci cum o folosesti.

| Marius925990 a răspuns (pentru VladRaicu):

Cum de unde? pai l-am masurat laughing

| VladRaicu a răspuns (pentru Marius925990):

happy