| Jackpot2 a întrebat:

Sa ii spun unei fete ca o plac la prima întâlnire? Menționez suntem colegi(chiar de banca) și ne cunoaștem de 8 luni.

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca faci asta o sa pari un mare disperat. Mai iesi cu ea, mai discutati si abia apoi ii poti spune.

| corbulalbrosu a răspuns:

Prin tot ceea ce faci trebuie sa-i dai de inteles ca-ti este draga. big grin

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut in clipurile lui FaraSens TV ca nu este recomandat sa ii spui de la prima intalnire ca o placi.

https://www.youtube.com/watch?v=IUjEs6ca-9s

https://www.youtube.com/watch?v=ZWqt0dm0G68

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Cine ti-a spus ca trebuie sa-i spui unei femei ca o placi? De ce ai impresia ca daca-i spui ca o placi depasesti cine stie ce obstacol special?

In realitatea, foarte rar se intampla ca momentul in care tu crezi ca trebuie sa-i spui unei femei ca o placi sa fie si momentul potrivit pentru asa ceva.

Apoi, gandeste-te ca multe dintre femei, chiar si cele mai putin atractive, aud marturisiri stangace ale dragostei reale sau inchipuite a barbatilor mai des decat majoritatea dintre noi ne uitam la meciuri de fotbal.

Femeilor le plac dilemele si desfasurarile dramatice. De ce sa vii tu si sa inchizi lucrurile cu un „auzi, mie imi cam place de tine" sau chiar si cu un si mai dulceag „Te iubesc!"?
https://www.fiibarbat.ro/cand-si-cum-ii-spui-unei-femei-ca-o-placi/

| anamaria82726 a răspuns:

Cum simti. Daca vrei sa stie ca o placi, nici nu e nevoie neaparat sa spui asta. Este suficient sa ii arati. Adica prin felul in care vorbesti si te comporti cu ea, prin vorbe, apropoeri etc.
Oricum cuvinte poate spune oricine. Cel mai bine e sa dovedesti asta.
Acum este decizia ta daca ii spui sau nu. Dar e posibil sa nu se astepte la asta si nu va sti cum sa reactioneze. Avand in vedere ca e prima intalnire, poti sa ii mai dai timp. Nu trebuie sa te grabesti.

| ItIsAlright a răspuns:

Nu ii spune, strici tot. Arata-i asta in timp ce petreceti timp impreuna.

| marcelinogolden a răspuns:

Te rog du-te pe cel mai inalt block, dezbracate șaruncăte dracului ăn cap. PS: eu n-am facut așa și regret
uite așa sa faci, doar că, pe ciment... :https://www.youtube.com/watch?v=OcPNzeiuozw