| fatasexysirea a întrebat:

Sa incepem cu inceputul
Am fost într-o tabara de 2 saptamani la inceputul verii.
Am stat într-o camera de 6 persoane cu 3 paturi duble. Problema e ca am fost 3 fete 3 baieti. Au stat 2 fete într-un pat 2 baieti in altul. Pentru ca am ajuns ultima ( am ajutat o fetita care avea un bagaj de 3 ori cat ea ) a trebuit sa stau cu el (ii spunem x) in pat. Nici mie nici lui nu ne-a convenit.
Dar am acceptat dupa vreo 3 zile. Chiar ne imprietenisem ( nu il cunosteam inaite). Aveam multe in comun, mergeam impreuna la activitati, dormeam imbratisati ( dupa vreo 8 zile )
Toate bune si frumoase pana in noaptea a a 12-a. Fusesem la o petrecere care a durat pana pe la 2 noaptea, dar in camera am ajuns pe la 5-6 (ramasesem pe afara sa ne jucam adevar si provocare, telefonul america, mai multe )
Eram foate somnoroasa, restul dormeau si mi-a fost lene sa ma mai schimb am ramas in pantalonasi scurti(foarte scurti) si in sutien.
Dupa vreo 3-4 ore in care m-am odihnit,ma trezesc cu x langa mine. X era in boxeri (din cate imi aduc aminte in noapea aia,aproape dimineata el era in tricou si in pantaloni de pijama ). Ma ridic din pat si ma duc la sifonier sa imi iau o bluza. Iar el vine la mine si "pisi, dece vrei sa te imbraci, mie imi placi mai mult asa "
Si incearca sa ma sarute
Il resping si iau niste haine din sifonier si ma duc in baie sa ma schimb. Cand ies dau cu ochi de el care se juca cu hainele mele ( acum avea pantaloni pe el )
Tip la el sa imi lase lucrurile, il injur. Ma enervez plec dar nu inainte sa il incui in camera.
In noaptea aia l-am respins total. Apoi era ultima zi de tabara cand am avut o bataie cu apa si la sfarsit am sarit in piscina. El ma sarutat pe gat cand eram in piscina. Apoi am plecat împreună în camera sa ne schimbam de hainele ude si sa coboram din nou la piscina.
Ne jucam amandoi prin apa toata ziua( am stat de pe la 3 dupa amiaza pana pe la 6 -7 seara ).
Am fost la focul de tabara organizat de sfarsitul taberei. Am stat pana pe la 3 cand focul deja se stinsese ne-am batut cu cenusa ( eram exact cum am venit de la piscina aproape dezbracati ). Mergem la dusurile de la piscina unde ne spalam de cenusa. Apoi urcam impreuna in camera unde ne scimbam. Si in noaptea aia ne-am "jucam " ( nu am facut sex ). Eram semi dezbracati.
Vara a trecut si am pastrat legatura si m-am bucurat nespus cand el s-a mutat la mine in clasa de la alta scoala.
O sa mergem amandoi într-o tabara de revelion. Vom sta amandoi in camera cu un alt cuplu mai mare 17 ani fata 18 băiatul. Am planuit sa o facem dupa miezul nopti. As vrea sa ii pregatesc o surpriza. Dar nu stiu ce.
Vreau niste idei pentu o noapre " magica " ținând cont ca eu am aproape16 iar el are 16 si 4 luni.
Credeti ca relatia o sa dureze?. S-a sudat destul de mult din septembrie pana acum.

4 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Aham, bafta!winking

| cristi10grei a răspuns:

Un blodjob scurt si un hendjob sa-l faci fercit happy

| Dugalle a răspuns (pentru cristi10grei):

Blodjob? Mai bine zis bloujob daca tot vrei sa o dai in romanisme.

| fatasexysirea explică:

Pai ei dormeau dusi de cateva ore si patul nostru era si într-o parte unde era aproape imposibil sa fim vazuti de ei din locul in care se aflau.
Si de revelion nu aveam cum sa mergem la o cabana singuri de capul nostru pentru ca nu ne-ar lasa parintii. Oricum camera e tip apartament si e cum ar venii 2 camere invecinate.
Ma bucur ca viata mea e atat de excitata pentru alti.