| RAY a întrebat:

Sa ma focusez pe aventuri sau pe relatie? Am incercat le tinder, badoo nimic

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Te axezi pe ce simti tu ca doresti.
Prin 2012 aveam un amic care avea cam 1, 9 m inaltime si arata bine in sens de figura mai ales, ma duceam cu el la sala, era el putin depresiv dar aia era.
Avea o prietena care arata okey si care l-a luat cand asta avea 140 kile, am vazut poza ca nu credeam, acum era slab.
L-a parasit asta din cauza lui dupa o relatie de 8 ani.

Nu mai avea chef de gagici dar i-am zis "ma, ia fa pentru mine un test, du-te pe sentimente si hai sa vedem, ca astia zic ca pe net e o prostie".
S-a pus omu, in nici doua saptamani trei i-au scris ele, si la una el i-a scris si bineinteles ca aia a raspuns. Aratau binisor tipele.
A ales una din ele, au iesit, s-au imprietenit si a stat mult cu aia. Nu stiu ce mai e, ca nu am mai luat contact cu el dupa un timp.

Ca sa nu mai zic ca omul la 27 ani nu prea le avea cu munca, i-a zis aleia "eu am o depresie care oricand se poate agrava, si nu prea sunt cu munca", raspuns "nu conteaza, te plac asa cum esti".
Chiar daca nu se gandea sa isi faca un viitor cu el, insa pe moment il vroia asa.

Daca ai figura atractiva ar merge oriunde si real si net si ce o fi, ca femeile sunt tot alea peste tot, daca nu, poti sa te duci si pe luna, ca tot cam aia e.

In timp ce prietenul meu programatorul s-a pus pe sentimente de ani, si cucu, dupa aia a inceput si el "Aaa nu domne, pe net nu merge, e o prostie", si cand s-a dus in real, a fost la fel. Mai il apelasera unele sa-l insulte ca e arata ciudat, ca etc.

29 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai tu pe ce vrei? Daca dai de o fata care cauta o relatie, pe relatie. Daca dai de aventura, pe aventura. Sau? thinking

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Sincer eu numai am incredere in femei, cat despre aventura da as accepta

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Si daca nu mai ai incredere, cum te astepti sa gasesti pe cineva? thinking

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Numai am omule, asta e, toate mint non stop, undeva la 99% din ceea ce spun

| Catrice a răspuns:

Aventuri bro....asta daca găsești și cu cinehee hee

| RAY explică (pentru Catrice):

Daca ai bani găsești, dar eu nu-mi doresc placeri trecatoare si pe termen lung

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pe termen lung poți să-ți găsești o prietena, nu neapărat iubita. Eu am vreo două, femei măritate, dar care sa se comporte frumos cu tine. Nu ca astea inyourmind și altele că mai mult fac mișto de tine.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Le cunosc de mult timp, bravo, si faci amor cu ele?

| Sofer a răspuns:

Pe aventuri dacă relație nu merge.

| minrest a răspuns:

Mergi pe ambele variante in acelasi timp. Cauta sa cunosti femei; daca iese aventura, OK, daca merita, incearca relatie. Cauta sa mergi unde sunt femei, si cum iti place putin una, invit-o in oras.

| RAY explică (pentru minrest):

Eu numai am incredere in fete, mint non stop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mgtow ți viitorul.
Ce ți ai spus cele de pe tinder ce nu le o convenit la primate?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu au dat like

| TLF92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mgtow semnifica cu totul altceva sau cel putin asa scrie pe net, unul care nu e dorit de femei nu poate sa devina mgtow

| anonim_4396 a răspuns (pentru TLF92):

Acum nu e, dar poate va fi în viitor happy
Nu e ok sa subestimam pe cineva... Omul nu se da bătut lupta chiar daca pierde, războiul nu e pierdut... O fata simpla își poate găsi da nu știm ce standarte are

| TLF92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu cazuri care au avut aceiasi soarta ca a lui din corespondente de ordin fizic, de la inaltime pana la ''muian'', bine destinul meu e la fel predestinat singuratatii deja am 28 de ani si nu am sarutat o fata in viata mea! e deja pierdut la 30 de ani terminati cu vrajeala proasta, tinder nu cred ca il mai ajuta ca a si spus ca nu reuseste nici un match etc, singura lui bucurie sa zic asa ca mie nu imi pare de 30 de ani pare mai tanar 24-26 cam asa

| anonim_4396 a răspuns (pentru TLF92):

Cred că e veche poza nu cred că e recentă. omai pus o poza odată și nu arăta așa.
Nu știu dacă e din cauza fizicului că și alții sunt urâți dar sunt șmecheri au femei, unii au pe banda le baga la vitrine, e chestie de ADN mai mult, și asta nu poate fi schimbat. Pe vremea yahoo fetele erau altfel acum nu știu cum sunt așa în general.Greu de abordat,daca nu ai papagal și nu ești respectat de societate nu sta nimeni cu tine dacă ești șmecher, băiețaș vin fetele atunci ai și anturaj ești respectat de cei din jur e altceva, cercul de prieteni e mai mare că ăștia cunosc multa lume. când ești liniștit, pierdut, fara prieteni, nu ești nici respectat de mineni ești luat de oaie și fetele știu asta sau simt e foarte important cum deschizi subiectul, cum te prezinți. daca ar scrie mai coerent cred că ar avea un avantaj da poate sa se justifice sa spună că o trăit în alta tara sau că e de alta origine. fetelor nu le plac băieții cuminți rare cazuri. Da, este important sa arăți bine.dar ți am zis sunt mulți naspeti care au gagici hot da aia sunt dați dracul e vorba de genetica ele întotdeauna au fost atrase de bărbații dominanți de liderii grupului merge sa mergi și la parașute când nu ai alta varianta, ce sa faci? Dam înainte că tancurile rusești happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să nu te focusezi pe nimic ci pe tine.
Dacă e sa vina, vine fara sa o cauți tu.
Dacă tu ai incercat pe Tinder la cum arăți nașpa.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Unde sa incerc clon?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

La magazin, la sala oriunde. Pe strada sau in parc se sperie și dacă le întrebi cat e ceasul sau le ceri un foc. Cred că vrei sa le abordezi.

| TLF92 a răspuns:

Sa te focusezi de anul nou pe barbati sau sa iti dai foc happy LA MULTI ANI

| Bariel a răspuns:

Nu prea ai reusita in online, cea mai buna varianta este sa te duci seara la vanatoare, is destule care se babardesc prin parcuri si scari de bloc. Am ramas tampit cand am vazut cat de usor sunt de manipulat puslamalele astea de vagaboante, unii s au luat la *** in ziua mare pe masa unui foisor in fata a 10 oameni(adolescenti). Ca sa penetrezi in ziua de azi ai nevoie doar de tupeu mizerabil si de o proasta, majoritatea arata a boschetare, dar am vazut si d-astea aratand bine care se "respecta" da tot iti fac o **** daca le cumperi un pahar de vin

| TLF92 a răspuns (pentru Bariel):

Apreciez umor tau de noul an, tu il vezi pe ray bad boy si tatuat, las-o asa NU IL MAI AMAGI ca destul e batut de soarta ca multi altii de aici

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bariel):

Le manipulează alea pe aia, nu invers, de parcă nu le-ar placea.

| RAY explică (pentru TLF92):

Hiv,corona si multe altele

| Bariel a răspuns (pentru TLF92):

Pai daca e asa de ce a mai pus in discutie "adventuri"?

| TLF92 a răspuns (pentru Bariel):

Ce aventuri ca baiatul asta din ce am citit nu a avut o relatie in 30 de ani de existenta, vorbesc astia pe de aici de parca e usor sa ai o aventura in detrimentrul unei relatii laughing))

| RAY explică (pentru TLF92):

Pe bani omule, tu cate ai avut?

| TLF92 a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu ca eu nu am bani sa arunc pe cur ve sunt sarac, pe normal niciuna