| Angela_5490 a întrebat:

Sa presupunem ca ai un bun prieten de la varsta de 2 ani iar acum aveti 12 ani si sunteti cei mai buni prieteni. Dar tu ai realizat ca iti cam place de el. Ce faci?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IonutPutinica a răspuns:

Incearca sa afli de la diferiti prieteni ai lui daca te place si daca e adevarat ca petreceti mult timp impreuna sigur iti va spune intr-o zi ce crede despre tine

| anutza_6872 a răspuns:

Atata timp cat va cunoasteti de mult timp nu cred ca va fi o greutate pentru tine sa ii spui ce simti pentru el.Vezi sa nu fiti rude! Cred ca nu se va intampla nimic daca ii vei spune sentimentele tale