| anonim_4396 a întrebat:

Sa rasp doar fetele, un penis de 12/13 cm e suficient de bun pentru voi ca sa fiti satisfacute? Merci. Va rog nu raspundeti la misto.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Mai adauga macar 5 cm peste cei 13 existenti, ca sa fie satisfacator!

20 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun, dar este foarte micut.
te sfatuiesc totusi sa inveti tehnici de satisfactie, macar sa poti cumva sa le satisfaci, daca mama natura nu a fost prea darnica cu tine

| KwaiShea a răspuns (pentru Violleta2022):

Tu de cat ai nevoie, Ana Maria?

| Violleta2022 a răspuns (pentru KwaiShea):

Mai adauga macar 5 cm peste cei 13 existenti, ca sa fie satisfacator!

| corbulalbrosu a răspuns:

Satisfactia este oferita de grosimea penisului. Senzorii placerii si ai satisfactiei sunt situati in primii cca. 5 cm ai mucoasei vaginale. Adancimea medie a vaginului NORMAL dezvoltat este de 9-11 cm si numai/doar in cazuri exceptionale incazul a 1 din 10 femei are o adancime maxima 12-14 cm. Indiferent care ar fi lungimea penisului doar primii 10-12 cm ''actioneaza'' in mod real la sex, restul doar ''paticipa'' insa fara sa se si bage. Exact la fel cum se intampla si in cazul... testiculelor. laughing

| Andreeush a răspuns:

Ai uitat sa menționezi vârstă.

| KwaiShea a răspuns (pentru Andreeush):

20 aproape, care e raspunsul tau?

| KwaiShea a răspuns (pentru Andreeush):

De ce te mai bagi in seama daca nu ai de gand sa raspunzi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

| KwaiShea a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok mersi, de sinceritate. dar tu de cat ai vrea? ai intalnit macar baieti care o aveau ca mine, daca nu te superi?

| anonim_4396 explică (pentru KwaiShea):

De cât as vrea nu se pliază pe ce se poate laughing
Da, din pacate

| KwaiShea a răspuns (pentru anonim_4396):

De cat ai vrea minim totusi?
Pai si cum a fost? Scz, dar sunt curios big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ana mereu se gaseste sa dea raspunsuri offtopic. Eu cunosc barbat cu 12 cm si are familie, are copii. O femeie care te iubeste nu se uita la acest aspect. O tipa cu moravuri usoare ( asa, ca ana ) va rade de tine. Asa ca ai grija in fata carei persoane te dezbraci.

| gheorghe699 a răspuns:

12-13 cm, da este f bun sa faci pipi.

| KwaiShea a răspuns (pentru gheorghe699):

Tu d cat o ai?

| gheorghe699 a răspuns (pentru KwaiShea):

20cm

| KwaiShea a răspuns (pentru gheorghe699):

Dovedeste

| gheorghe699 a răspuns (pentru KwaiShea):

Ti-o arat daca vrei,

| KwaiShea a răspuns (pentru gheorghe699):

Nu ai tupeu

| gheorghe699 a răspuns (pentru KwaiShea):

Am t, nu imi e rusine cu ea ..desi am avut si probleme upeu

| KwaiShea a răspuns (pentru gheorghe699):

Pai dovedste atunci si nu o mai lungi

| evc a răspuns:

Nu simt drc cu 13