| Mario1994 a întrebat:

Sa spun un exemplu. Eu sunt baiat si o fata intreaba ce fac, ma saluta, mai zambeste. Asta inseamna ca ma place?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E posibil sa fie asa. Are interes in tine

| RoCkKiD a răspuns:

Inseamna ca e politicoasa.
Folosind logica ta daca nu zambeste si te saluta, trebuie sa te urasca.

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa intri in vorba cu ea. Cel mai probabil va accepta sa incepeti sa discutati si sa deveniti prieteni. Iar pe urma in functie de circumstante exista posibilitatea sa deveniti un cuplu Trebuie doar sa indraznesti sa... incerci. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca da. Daca iti zambeste te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea ceva de la mine, Eu m-as simti incomod in situatia respectiva.

| StalkerSoul a răspuns:

Ii esti simpatic

| danaieladaniela a răspuns:

Pai nu stiiu daca te place poate crede ca esti simpatic, intreab-o

| nimenisinimik a răspuns:

Vrea sex 100%