| Helpmeeveryday a întrebat:

Sa va spun povestea mea!

Ne cunoasteam de mult...Chiar foartea mult timp doar ca nu vorbeam.Eu merg la fizioterapie, la spital.Si el a mers acolo.Ma vazut un prieten de'al lui si a spus ca ma place. El ma cunoastea asa ca ma cautat prin toate saloanele spitalului pentru prietenul lui. M'a gasit m-a intrebat ce fac, de ce am venit la spital, cu ce problema, daca am mai fost, etc.

Am mai fost la spital si atunci cand a fost el la mine era prima mea zi de spital din acea luna.Ma intrebat de ce nu ies pe afara si i'am spus ca nu cunosc pe nimeni. A spus ca ne mai vedem si a plecat.

Am iesit putin afara sa iau o gura de aer si el era tot afara cu mai multi baieti si mai multe fete.Am stat cu ei.Am mers inauntru.

Eu stateam la parter ei la etajul 1. Ei fiind mai multi baieti si mai multe fete.Am mers sus am facut cunostinta cu toata lumea si am mai stat cu ei.

A doua zi am fost la tratament ca de fiecare data si m-am intalnit cu el la gimnastica! Eu eram langa el si m-a intrebat ce fac. Mi'am scapat telefonul si nu am vazut. Mi'a spus!

A treia zi am mers la etaj si am jucat carti.Pe pedepse ca intotdeauna. A avut pedeapsa sa ma pupe de 3 ori pe obraz.Si a acceptat.Ma pupat! Seara eram la fete in salon, baietii la ei in salon, de fapt umblau pe holuri. O fata se spala pe dinti si el vroia sa intre in camera, eram la usa am scos doar capul. I'am spus si privirile noastre s'au intalnit, ne'am oprit amandoi din ce vorbeam. Ochii lui albastri ca marea imi spuneau multe! Apoi o fata si'a deschis gura! A zis:"Sarut'o!"Amandoi ne'am retras!

Am plecat la mine in salon.

A patra zi am fost din nou sus, am jucat carti si am primit pedeapsa sa il pup pe obraz de 10 ori.Am acceptat! IZiua aceea atat s-a intamplat pana seara.Ma sunat de pe numarul unui prieten comun.Nu stiu de unde a facut rost de numarul meu, dar m'a sunat. M'a intrebat ce fac, era destul de tarziu.De ce nu dorm si alte chestii plictisitoare.Nu vroia sa imi spuna cine e.Ma intreba pe mine daca stiu sa spun daca e Vlad(prietenul comun) sau Dutzu(el). I'am spus ca Dutzu pentru ca ii recunosteam vocea. Apoi a zis ca si cum era Vlad, ca Dutzu a cerut numarul.Si m-am prefacut ca nu am inteles si l'am intrebat ce a spus. A zis "Nimic, nu mai conteaza.". Si mi-a zis ca vine asistenta asa ca inchide. Mi'a zis noapte buna si a inchis.

Urmatoarea zi, fiind si ultima! Eu am fost dimineata la tratament, el nu.Am urcat sus la fete si Vlad m-a chemat pana la el in salon.Am fost si Dutzu dormea. M'am dus langa el si l'am luat de mana si l'am tras. El a zis sa il las, dar credea ca sunt o alta fata care in fiecare dimineata il trezea din somn. Apoi cand a deschis ochii si m'a vazut a zis"Aaa, tu erai. Ce faci? De ce te'ai trezit asa dimineata?"Si totusi era 11laughing.

Dupa ce s-a trezit am fost sus fiind ultima zi eram putini.Si am jucat sah. L'am batut:X! Apoi m'a batut el pe minebig grin. Dupa am jucat carti si cand el castiga ma ajuta sa castig si eu. Apoi la un moment dat cand ne'am plictisit de carti stateam pe patul lui. El stand pe alt pat. Dintr'o data s-a ridicat de pe pat m'a luat de mana si mi-a spus"Hai afara!"Am mers cu el afara si m'a intrebat diverse lucruri despre mine si mi-a gasit o porecla, dar mai mult alint "pitic". Pentru ca el era mai inalt decat mine.Eu ma ofticam si l'am intrebat de ce imi spune asa. A spus ca ii place cand ma oftic.

Cand a plecat acasa, el a plecat inaintea mea! El fiind din oras cu mine, a plecat cu varul lui si o fata care statea in spital, dar era din oras de acolo.Am pupat'o pe fata aia si am spus"Hai sa va pup si pe voi(el si varul lui)". I'am pupat si au plecat.Mai tarziu ajung si eu acasa, intru pe mess si am un mesaj de la el"Ai ajuns acasa?". El era off dar i'am lasat mesaj"Da, dar mai devreme doar ca am dormit"...Seara intru din nou pe mess, la mine el era on dar eu la el off(nu stiu de ce), in fine.Ma intreaba"esti?"... I'am zis "prezent". M'a intrebat ce fac, daca am ajuns cu bine, daca ma simt bine, si alte chestii.Eu in weekend stateam acasa apoi inca o saptamana la spital. El nu pentru ca a fost la spital cu o saptamana inaintea mea.

In urmatoarea saptamana cand ajung acasa ma intreaba ce fac, cum a fost la spital si daca am gasit vreunul frumusel pe acolo. I'am spus ca nu, e mai bine singura. El:"Da esti singura:O!?"I'am spus ca da.Eu in timpul cat am stat la spital vorbeam la telefon cu un foarte bun prieten, dar doar atat. El mi-a spus ca a crezut ca am prieten.Si mi-a marturisit ca ii place de mine.Atat!

Mai vorbeam din cand in cand pe mess.Asta a durat cam 2 sau 3 saptamani dupa ce am mers la spital. Apoi intr'o seara ma intreaba ce fac si daca vreau sa fiu cu el. I'am spus ca da.De atunci sunt aproape 2 saptamani.In aceste 2 saptamani nu am avut nici o intalnire.Ne intalnim prin oras. El fiind cu baietii eu cu fetele.Salut si atat.Intr'o seara i'am spus ca asta nu e relatie, ca nu ne'am intalnit niciodata. Mi'a spus ca e intr'o parte mai grea din viata lui si ca daca pot sa il inteleg. Dar eu nu stiu ce sa mai cred.Adica 2 saptamani.Nah.Aaaa am uitat m'a invitat la un suc si a zis ca ma suna el cand sa ies.Am asteptat sa ma sune chiar daca eram in oras.Si nu m'a sunat.

Cand l'am intrebat a zis ca nu m-a vazut pe afara si a crezut ca nu ies.Si totusi am fost in oras si am trecut pe partea cealalta de trotuar fata de unde era el.In fine.

Nu stiu ce sa cred, Voi ce credeti ma place sau nu? Sunt 2 saptamani nu vine vorba de iubire.

Mi-e frica sa nu isi bata joc.Mnah niste pareribatting eyelashes?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Te place DOAR! Cum ai zis si tu, in niciun caz vorba de iubire. Este frumoasa povestea ta, mai ales cum te-ai distrat in spital cu el. Dar daca vroia sa aiba o relatie serioasa cu tine nu te intreba daca vreti sa fiti impreuna la telefon. Te invita undeva, si te saruta. Majoritatea tinerilor care sunt impreuna mai ales la inceput[dupa ce se combina] se intalnesc aproape in fiecare zi. E foarte urat ce a facut el. te-a invitat la suc, a zis ca te suna si de fapt era afara si nu te-a mai sunat. Este un baiat imatur si decis. Sfatul meu este sa il tratezi ca pe un simplu amic si sa iti cauti alt prieten.Bafta!

pa, pa.

1 răspuns:
| DeeA_6936 a răspuns:

Sallz! Mey eu cred ca te place dar nu ff mult dar pic dar nah s-ar putea sa nu si sa isi bata joc d tine. Pune o prietena sau un prieten de a lui sa il intrebe "Mah tie iti place de X "? si atuncea vei alfa sau poate sa isi dea seama nu stiu. Multa bafta!